„Kultūros fabrike” – paroda „Intimus”

Klaipėdos „Kultūros fabriko” erdvėse (Bangų g. 5A) lapkričio 17 dieną, penktadienį, 18 val. atidaroma Rimvydo Mulevičiaus ir Jono Arčikausko kūrybos paroda „Intimus”.

fleita

Jonas Arčikauskas, „Fleita”, keramika, 2017 m.

Autoriai Rimvydas Mulevičius ir Jonas Arčikauskas yra ilgamečiai bičiuliai, kuriuos vienija noras savo kūryba išreikšti intymumą ir meilę savo draugams bei tai, kad jie abu yra baigę Vilniaus dailės akademiją. „Intimus” – himnas jų draugystei ir kartu jubiliejinė kūrybos ataskaita.

„Intimus” – tai vidinės ramybės stoka, dvasinis alkis. Parodoje eksponuojama Jono Arčikausko keramika – muzikos instrumentai ir klausyklos, artinančios mus prie išpažinties tarsi apsivalymo aktas, bei Rimvydo Mulevičiaus piešiniai, akvarelė ir grafika.

Apie autorius

Jonas Arčikauskas (gim. 1957 05 07) dirba keramikos ir scenografijos srityse, „Auksinio scenos kryžiaus” laureatas, dalyvauja tarptautiniuose keramikos simpoziumuose ir scenografijos bei teatro kvadrienalėse. Dėstė Vilniaus dailės akademijoje bei Lietuvos teatro ir muzikos akademijoje. Gyvena ir kuria Vilniuje.

Rimvydas Mulevičius (gim. 1957 05 24) dirba vitražo, piešimo, akvarelės ir tapybos srityse. Prof. R. Mulevičius daug metų dėstė piešimą Vilniaus dailės instituto Kauno fakultete. Šiuo metu yra piešimo studijos vadovas. Sukūręs nemažai vitražų Lietuvoje ir užsienyje, surengęs visą eilę personalinių piešimo, grafikos, akvarelės ir tapybos parodų. Gyvena ir kuria Kaune.

„Kultūros fabriko” informacija

Parašykite komentarą