Linijos šokis Jūratės Stauskaitės parodoje „Esu”

Vasario 24 d. KKKC Parodų rūmuose menininkė Jūratė Stauskaitė įgyvendino svajonę – savo jubiliejinę 70-ąją parodą atidarė Klaipėdoje – mieste prie jūros, kuri visą gyvenimą kūrėjai buvo įkvėpimo šaltinis. Prieš dešimtmetį pakeitusi savo kūrybos techniką ir pamilusi piešinį kaip laisvės išraiškos formą, vieną kūrinį dailininkė nupiešė specialiai Klaipėdos parodų rūmų salei. Menininkei ne mažiau svarbi ir pedagoginė veikla – prieš 25 metus ji įkūrė ir iki šiol vadovauja Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokyklai. Parodos pristatymo metu dailininkė pasidalijo savo patirtimi ir su uostamiesčio jaunaisiais kūrėjais – surengė jiems parodomąją judesio piešinio pamoką.

Jūratės Stauskaitės judesio piešimo pamokoje dalyvavo Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos mokiniai, vadovaujami gimnazijos direktoriaus pavaduotojos Jūratės Kavaliauskienės, ir kiti KKKC Parodų rūmų svečiai.

Violončele grojo maestro Mindaugas Bačkus, šoko šiuolaikinio šokio teatro „Padi Dapi Fish” šokėjos Laura Geraščenko ir Inga Kuznecova, choreografė – Agnija Šeiko.

Paroda veiks iki 2017 m. kovo 19 d.
KKKC Parodų rūmų (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda) darbo laikas: trečiadienį–sekmadienį 11–19 val.

Parašykite komentarą