Klaipėdos lėlių teatras kviečia pasimatyti

Klaipėdos lėlių teatras džiugiai praneša svarbią žinią: pagaliau vyks kantriai lauktas susitikimas su žiūrovais! Pamažu švelninant karantino sąlygas, teatras entuziastingai ruošia bei pristato jau pamėgtas ir naujas veiklas.

ieskoma_teisybe

„Ieškoma: teisybė”. Klaipėdos lėlių teatro archyvo nuotr.

Gegužės 24 ir 30 d. 12 bei 14 val. žiūrovai laukiami Klaipėdos lėlių teatro spektaklyje „Ieškoma: teisybė” (spektaklis vyks Klaipėdos skulptūrų parke). Svarbu akcentuoti, kad vadovaujantis LR vyriausybės nurodymais spektaklyje galės dalyvauti ne daugiau nei 30 asmenų, visi asmenys, išskyrus vaikus iki 6 metų, privalo į spektaklį atvykti su apsaugos kaukėmis. Į spektaklį bilietus galima įsigyti tik elektroniniu būdu – www.tiketa.lt arba atlikus bankinį pavedimą į Klaipėdos lėlių teatro atsiskaitomąją sąskaitą (prieš tai bilietus rezervavus telefonu). Atvykus su savimi turėti atspausdintą (tinka ir dokumentas telefono ekrane) bilietą arba pavedimo išrašą, kuris yra bilieto atitikmuo.

Gegužės 26 d. 14 val. Klaipėdos lėlių teatras kviečia į antrą kūrybinių dirbtuvių dalį: „Lėlių teatras veikia. Už šešėlio”. Praėjusių dirbtuvių metu su ikimokyklinio ugdymo ir teatro pedagogais aptarta, kaip pasitelkiant lėlių teatro priemones netradiciškai pateikti informaciją mokiniams, pristatytos lėlių teatro subtilybės bei veikimo paslaptys. Antroje kūrybinių dirbtuvių dalyje Klaipėdos lėlių teatro edukatorės Aušra Bakanaitė ir Monika Mikalauskaitė-Baužienė pristatys šešėlių teatro ypatybes, atskleis, kas slypi kitoje šešėlių pusėje, papasakos šios iliuzija paremtos teatro šakos istoriją, pasiūlys idėjų, kaip pasitelkus šešėlių teatrą įdomiai ir paprastai pateikti informaciją vaikams ir netgi jų tėveliams. Dirbtuvės bus tiesiogiai transliuojamos per skype programą, dalyvių skaičius ribotas, tad būtina išankstinė registracija.

Na, o birželio 29 d. prasidės Klaipėdos lėlių teatro vasaros stovykla vaikams. Klaipėdos lėlių teatro komanda viena pirmųjų Klaipėdoje pradėjo organizuoti vaikų vasaros stovyklas bei įvairias edukacines veiklas. Pastebėta, kad svarbiausia šiuose procesuose – ne rezultatas, o patirtos emocijos, užgimusi draugystė, užsimezgęs bendravimas. Dėl šios priežasties ir organizuojant stovyklą Klaipėdos lėlininkai siekia vaikams padėti atsipalaiduoti, žaisti, išdykauti. O kad tai įvyktų, šiemet lėlininkai pasitelks mums visiems pažįstamus elementus – žemę, orą, vandenį, ugnį, spalvą, eterį. Stovykloje laukiami vaikai nuo 7 iki 12 metų (renkama viena pamaina 5–7 m. vaikams). Stovykla vyks Klaipėdos lėlių teatro edukacinio centro (Vežėjų g. 4, Klaipėda) vidinėse erdvėse bei uždarame kiemelyje. Stovyklos vietų skaičius ribotas, tad paskubėkite užsiregistruoti.

Iki pasimatymo Klaipėdos lėlių teatre!

Klaipėdos lėlių teatro darbo laikas nuo gegužės 19 d. iki gegužės 31 d. (Turgaus g. 9) II–V: 10.00–15.00

Daugiau informacijos: www.klaipedosleliuteatras.lt, el. p.: klaipedosleles@gmail.com, tel. (8 46) 239932.

Parašykite komentarą