„Space“: alternatyviai meditatyvus Ingajos muzikos albumas

Naujas indie ambientinės muzikos atlikėjos iš Klaipėdos Ingajos albumas „Space“ skamba tarsi meditacijos ritualas, kviečiantis patirti save giliau. 4 kūriniai ir 15 minučių trunkanti alternatyvios muzikos kelionė sujungia kūną, protą ir emocijas į vieną begalinę kosminę erdvę.

Naujame Ingajos mini albume (EP) „Space“ keturios dainos – „Awakening“, „Look up“, „Whole“, „Awakening – Patris Židelevičius remix“ – skamba kaip skirtingos pasikartojančios mantros. „Albumo kūriniai ir tematika yra orientuota į žmogaus kelionę per gyvenimą ieškant atsakymų, šviesos. Tai vyksta per stebėseną ir sąmoningumą. Manau, kad vidinės paslaptys atsiskleidžia tik pasinėrus į savo vidinę visatą. Dainų tekstai kalba apie jausmų įkalinimą, nuolankumą, savęs ieškojimą, buvimą atviru ir sąžiningu šiuolaikiniu žmogumi“, – albumo prasmę atskleidžia atlikėja.

Ingajos tikslas yra pristatyti pasauliui socialiai atsakingą projektą per kūrybinę prizmę ir paskatinti visuomenę ugdyti savo asmenybės ypatumus. Atlikėja tikisi įkvėpti žmones imtis kūrybinių veiklų, būti dėmesingiems sau, savo jausmams ir idėjoms, pasitelkiant muziką puoselėti savo emocijų saviraišką.

Ingaja. Domo Rimeikos nuotr.
Ingaja. Domo Rimeikos nuotr.

„Space“ – muzikos erdvė, ramybe dvelkianti dermė, leidimas sau atsitraukti ir pabūti vienumoje, išsilaisvinimas iš trukdančių nuostatų ir liūdesio išgyvenimas. Albume atsispindi tai, kas būdinga ir reikalinga kiekvienam žmogui – rūpestis ne tik savo kūnu, bet ir dėmesys savo minčių bei jausmų pasauliui.

Prie Ingajos išleisto EP prodiusavimo prisidėjo kūrėjas Adas Gecevičius. Unikalų skambesį, perdarant dainą „Awakening“, perteikė Patris Židelevičius – elektroninės muzikos kūrėjas ir atlikėjas. Viršelio meninį vizualą, atskleidžiantį siunčiamą žinutę, sukūrė iliustratorė Agnė Čižauskaitė. Albumą dalinai finansavo Lietuvos gretutinių teisių asociacija „Agata“.

„Awakening“ vaizdo klipas.

Tekstą paruošė: Jūra Spalvų

Parašykite komentarą