Paskutinė galimybė pamatyti „Žaismingos muzikos garsų orkestrą“

Klaipėdos koncertų salė kviečia šeimas į Richardo Rodgerso miuziklo „Muzikos garsai“ („The Sound of Music“) motyvais sukurtus teatralizuotus koncertus. Paskutiniai „Žaismingos muzikos garsų orkestro“ pasirodymai vyks 2022 m. gegužės 10 d. 12.00 ir 18.30 val.

„Žaismingos muzikos garsų orkestras“. Vytauto Petriko nuotr.
„Žaismingos muzikos garsų orkestras“. Vytauto Petriko nuotr.

Miuziklo istoriją žino ištisos kartos. Scenoje klausytojai matys mylimus personažus: Mariją, Kapitoną ir septynetą jo vaikų. „Žaismingos muzikos garsų orkestras“ – tai ypatinga programa, skirta visai šeimai ir įtraukianti įvairaus amžiaus dalyvius. Miuziklas, kurio pagrindu buvo pastatytas ir muzikinis filmas, tapo vienu komerciškai sėkmingiausių kūrinių kino istorijoje.

Ko gero, ne visi miuziklo gerbėjai žino, jog didelė dalis šios istorijos yra paremta tikrais faktais. Teatralizuoto koncerto aktorė ir režisierė Evelina Šimelionė pasakojo, kad ji užaugo su filmo „Muzikos garsai“ dainomis, keletą kartų lankėsi filmavimo aikštele tapusiose Zalcburgo vietose. „Muzikiniame spektaklyje pasakosim apie svarbiausius dalykus – šeimą, meilę, paklusnumą tėvams ir, žinoma, muziką“, – sako E. Šimelionė.

Lietuvišką tekstą miuziklui parašė projekto režisierė E. Šimelionė. Tokios dainos, kaip „My Favorite Things“, „Something Good“, „I have Confidence“, gavo naujus lietuviškus pavadinimus – „Dalykai mieli“, „Geri darbai“, „Pasitikiu savimi“. Teatralizuoto koncerto kostiumais ir scenografija rūpinosi Laima Akstinaitė. „Labai nuoširdžiai dirbam su visa spektaklio kūrybine komanda ir tikiuosi, kad mūsų pastangas įvertins ir žiūrovai“, – sako projekto režisierė.

Vaidmenis kurs profesionalūs jaunosios kartos aktoriai Evelina Šimelionė, Gytis Šimelionis ir dainuojantys vaikai, kurių dauguma mokosi Klaipėdos Vydūno gimnazijoje: Barbora Cirtautaitė, Adelė Vozgirdaitė, Teodoras Žilvinas Žilinskas, Meda Bertulytė, Martynas Jackus ir Mintarė Rindzevičiūtė. Pačios mažiausios mergaitės vaidmenį atliks Solveiga Mikniūtė, kuriai, kaip ir jos herojei, dar tik penkeri. Dainuojančiam ir vaidinančiam projekto kolektyvui akompanuos Klaipėdos kamerinis orkestras (meno vadovas Mindaugas Bačkus).

Klaipėdos koncertų salės informacija

Parašykite komentarą