Koncertų salėje – žaismingi „Muzikos garsai”

Klaipėdos koncertų salė (Šaulių g. 36, Klaipėda) tęsia ilgamečio edukacinio projekto „Žaismingos muzikos garsų orkestras” ciklą ir ruošia dar vieną staigmeną mažiems ir dideliems klausytojams – 2017 m. spalio 13 d., penktadienį, 12 ir 18.30 valandomis jie kviečiami į populiaraus miuziklo „Muzikos garsai” įkvėptus teatralizuotus koncertus.

Spalio 13 d., penktadienis, 12.00 ir 18.30 val.
Koncertas visai šeimai
„Žaismingos muzikos garsų orkestras XXII”
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Evelina Lozdovskaja (aktorė ir režisierė)
Gytis Šimelionis (aktorius)
Laima Akstinaitė (kostiumų ir scenografijos dailininkė)
Dalyvauja Livija Krivickaitė, Samanta Juciūtė, Aleksas Šeputis, Martynas Jackus, Meda Bertulytė, Gabrielė Stravinskaitė ir Ieva Kazlauskaitė
Programa: muzikinė-teatrinė improvizacija pagal Richardo Rodgerso miuziklą „Muzikos garsai”.

Miuziklas, kurio dainas mintinai moka visi šio žanro gerbėjai. Kūrinys, jau beveik 60 metų neprarandantis savo populiarumo. Tai tikrais įvykiais paremta istorija, jaudinanti skirtingų kartų žmones visame pasaulyje. Tai – „Muzikos garsai”, visiems puikiai žinomas ir visų mėgstamas miuziklas, kurio pagrindu pastatytas muzikinis filmas tapo vienu komerciškai sėkmingiausių kūrinių kino istorijoje. Jis ir įkvėpė KKS edukacinio projekto visai šeimai „Žaismingos muzikos garsų orkestras XXII” tęsinį.

Smagią muzikinę-teatrinę improvizaciją minėto miuziklo temomis scenoje kurs profesionalūs jaunosios kartos aktoriai Evelina Lozdovskaja, Gytis Šimelionis, būsimoji aktorė Livija Krivickaitė ir dainuojantys vaikai iš Klaipėdos Vydūno gimnazijos bei lopšelio-darželio „Ąžuoliukas”. Jiems akompanuos Klaipėdos kamerinis orkestras.

Kartais užmirštame būti geri, ypač tiems, kurie yra šalia. Pamirštame, kad reikia šypsotis vieni kitiems, branginti vienas kitą ir dažniau būti visiems kartu. O muzika gali dar labiau mus suartinti. Klausykimės muzikos, dainuokime, suaugusieji, kartu su vaikais ir šypsokimės!

Klaipėdos koncertų salės informacija

Parašykite komentarą