„Menų zona”: tūkstantis ir vienas vinilas

Nauja renginių erdvė Klaipėdoje – kūrybinė platforma „Menų zona” tęsia kultūrinius renginius senamiestyje. Šeštadienį, gegužės 20 d., nuo 12 iki 23 val. „Menų zonoje” (Aukštoji g. 5, Klaipėda) bus daug muzikos, knygų, fotografijų ir animacijos.

GMD

TŪKSTANTIS IR VIENAS VINILAS, o gal ir dar daugiau. Tikras muzikos muziejus po atviru dangumi. Kiekvienas mėgstantis šį muzikos formatą galės milžiniškoje plokštelių kolekcijoje atrasti savo mėgstamą grupę ir atlikėją bei pasiklausyti jo muzikos iš patefono, kaip tikram melomanui priklauso. Seni vilkai ir du išprotėję melomanai Richardas Riškus ir Remigijus Petrauskas papasakos daug istorijų apie muziką, kokių nerasite internete.

ROKO SKAI(S)TYKLA. Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka parūpins, kad muzikos klausytis būtų dar prasmingiau. Lauko skaitykloje rasite knygų apie roko muziką, atlikėjus ir grupes, čia bus eksponuojami roko muzikantų portretai, turėsite galimybę mėgstamą grupę paklausyti vinilo plokštelėje. Ir nepraleiskite progos smiginiu „nusišauti” dienos frazę.

FOTOGRAFIJOS PARODA „TAMSIOJI ZONOS PUSĖ”: dviejų fotomenininkių paroda menų zonos konteineryje. Kristinos Gentvainytės nuotraukų ciklas „Kaukės” ir Jurgos Lucos fotografijų serija „Iš dulkių į dulkes”.

DVIEJŲ VINILO VIRTUOZŲ – DJ Luko ir DJ DJ O’D pasirodymas. Dvi muzikinės kolekcijos iš profesionalų rankų. Neatrasti hitai ir solidi kūrinių selekcija kiekvienam roko, džiazo, funky, bliuzo ir disko mėgėjų ausims.

GYČIO ŠIMELIONIO KONCERTAS. Charizmatiškasis neseniai vedęs klaipėdietis atliks savo dainas ir taip atsisveikins su savo aistringomis gerbėjomis, kurios dar tikėjosi užvaldyti jo širdį.

LAUKO KINO TEATRAS: Trumpametražiai animaciniai filmai išlavintam skoniui. Sutemus mūsų lauko kino salėje per didžiulį ekraną po dienos įvykių patogiose kėdėse stebėkite originaliausius animatorių darbus iš viso pasaulio.

Renginio laikas: gegužės 20 d., nuo 12 iki 23 val.
Renginio vieta: „Menų zona”, Aukštoji g. 5, Klaipėda.

Kūrybinę platformą „Menų zona” organizuoja Meno kūrėjų sąjunga. Projektą iš dalies remia Klaipėdos miesto savivaldybė. Projektas yra Klaipėda – Lietuvos kultūros sostinė 2017 renginių dalis. Renginio partneriai: Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka, Lietuvos fotomenininkų sąjungos Klaipėdos skyrius.

Parašykite komentarą