KUFA vasaros terasa: apie reklamą, marketingą ir pinigus

Šiandieniniame technologijų ir nuolatinių reklamų sraute dažnai galime pasijausti manipuliuojami bei apgauti reklamose panaudojamų vizualinių triukų, kurie tik ir kviečia įsigyti dar vieną nereikalingą prekę. Tačiau ar populiarumu ir dideliais pardavimais pasižymintys pasauliniai prekiniai ženklai remiasi tik strategiškai panaudotais reklamos įrankiais? Kokią vietą marketinge užima dizainas ar kūryba ir ar be šių segmentų įmanoma kokybiška reklama?

Būtent šią savaitę Klaipėdos „Kultūros fabrikas” kviečia į renginių ciklą, kurio ašimi pasirinkta reklamos, dizaino, kūrybinių industrijų ir marketingo veikimo tema.

Liepos 13 d. 18.30 val. „Kultūros fabriko” erdvėse – parodos „LT // Geras dizainas” atidarymas. Nepriklausomos tarptautinės komisijos išrinktus geriausių Lietuvos dizainerių darbus bus galima pamatyti iki pat rugpjūčio 13 d.

KUFA vasaros terasa šį penktadienį, liepos 14 d., nuo 20.00 val. kviečia įsitaisyti miesto pliaže ir išgirsti visus atsakymus apie reklamos kuriamą galią iš vakaro svečio Saugirdo Vaitulionio. Ilgametę patirtį turintis žurnalistas, komunikacijos specialistas, renginių organizatorius bei socialinių tinklų aštrialiežuvis – abejingų nepaliekanti persona. Viskas apie tai, kaip veikia reklama, socialiniai tinklai ir kūryba, – iš pirmųjų lūpų. Pokalbį veda Klaipėdos jaunimo teatro aktorius Donatas Želvys.

kufa_VAVAVYVA_photography

VAVAVYVA photography

Iškart po pokalbio visus žiūrovus kviesime išvysti geriausiai 2016 m. įvertintas „Kanų liūtų” reklamas, kurios vers šypsotis net kalbant pačiomis rimčiausiomis temomis: nuo krūties vėžio, žmogaus teisių iki virtualios realybės. Kaip įprasta, jų perteikimas stebins išradingumu (reklamos rodomos anglų kalba su angliškais titrais).

Nuo 23.00 val. persikelsime į socialinio klubo „Raketa” terasą – čia kūrybiškas idėjas sujungę aktoriai Donatas ir Gytis pristatys muzikinį projektą „Pinigautojai”, kurių hitas „Odė Klaipėdai” vos per kelias dienas užkariavo socialinius tinklus.

Visi renginiai nemokami.

Esant prastoms oro sąlygoms, renginiai perkeliami į „Kultūros fabriko” erdves.
Penktadienio pokalbius įrašinėja „Neringa FM”.
Projektą iš dalies remia Klaipėdos miesto savivaldybė.

Daugiau informacijos: www.kulturosfabrikas.lt arba „Facebook” paskyroje: Klaipėdos kultūros fabrikas.

Parašykite komentarą