Klaipėdos etnocentras kviečia į Dainų klubą bei lopšinių ir žaidinimų užsiėmimus

Klaipėdos etnokultūros centras (Daržų g. 10) naujaisiais metais tęsia savo tradicinius projektus ir antradieniais kviečia į Dainų klubą bei lopšinių ir žaidinimų užsiėmimus.

Tradicinės lopšinės ir žaidinimai

Organizatorių archyvo nuotr.
Organizatorių archyvo nuotr.

Šiuose užsiėmimuose siekiama sugrąžinti tradicinių kūrinėlių, skirtų mūsų mažiesiems, skambėjimą namuose. Taigi tai, ką veikiame jų metu, yra skirta išmokti ne vaikui, o tėveliams ar kitiems vyresniesiems. Mokomės, su kokiomis melodijomis ir žodžiais palydėti mažylius į miego pasaulį, kokius tradicinius kūrinėlius pasitelkti norint juos nuraminti, prajuokinti, pažaidinti ir kartu lavinti jų klausą, ritmo pojūtį bei stiprinti tarpusavio ryšio glaudumą. O kol tėveliai mokosi, vaikučiai smagiai leidžia laiką bendraamžių draugijoje.

Užsiėmimus veda Loreta Dargužienė.

Jūs laukiami antradieniais, 10.00 val. Artimiausias užsiėmimas – sausio 11 d.

SVARBU: Minimalus dalyvaujančių šeimų skaičius – 5. Būtina registracija iki pirmadienio 15 val. tel. (8 46) 312113. Jei grupė nesusidarytų ir užsiėmimas neįvyktų – užsiregistravusius informuosime asmeniškai.

Užsiėmimai mokami. Įėjimas – tik su galimybių pasu. Vieta – Klaipėdos etnokultūros centras, Daržų g. 10. Trukmė – 45 min.

Tradicinių dainų klubas

Organizatorių archyvo nuotr.
Organizatorių archyvo nuotr.

Antradieniais  18 val. Klaipėdos etnokultūros centre vėl skambės tradicinės lietuvių liaudies dainos. Etnocentras kviečia į šiltus, skambius ir tradicinių dainų sklidinus Dainų klubo vakarus. Užsiėmimuose laukiami visi besidomintys ir norintys išmokti tradicinių lietuvių liaudies dainų – nėra reikšmingas nei amžius, nei dainavimo patirtis. Klube kartu mokysimės dainuoti visų Lietuvos etnografinių regionų dainas. Dainų tematiką ir žanrus rinksimės atsižvelgdami į metų kalendorių. Dainuosime tradicinių švenčių bei darbų dainas ir pamažu apsuksime metų ratą.

Prisijungti prie jau susiformavusio dainininkų būrio galite bet kurį antradienį.

Užsiėmimus veda Loreta Stoliarovienė.

Artimiausias užsiėmimas – sausio 11 d. Susitikimo repertuare – patriotinės dainos, skirtos Laisvės gynėjų dienai paminėti.

Būtina registracija tel. (8 46) 312113.

Įėjimas – tik su galimybių pasu.

Renginiuose gali būti fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas nuotraukose ar vaizdo įrašuose, paviešintuose socialiniuose tinkluose ar medijos priemonėse.

Klaipėdos etnokultūros centro informacija

Parašykite komentarą