KKKC Meno kieme – kalėdinės kūrybinės dirbtuvės

Šventinei nuotaikai palengva užliejant miestą, Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras (KKKC) miesto bendruomenę kviečia į Meno kiemo dirbtuvėse (Daržų g. 10, Klaipėda) gruodžio 7, 9, 11 ir 19 dienomis vyksiančius kalėdinius užsiėmimus. Ketveriose skirtingose kūrybinėse dirbtuvėse kartu su KKKC Meno kiemo rezidente Diana Monkevičiūte-Rakauskiene kursime puošmenas artėjančioms didžiosioms metų šventėms.

KKKC archyvo nuotr.
KKKC archyvo nuotr.

Gruodžio 7 d., trečiadienį, 17.30 val. molinių Kalėdų eglutės žaisliukų dirbtuvės.

Šios Kalėdų eglutės žaisliukų dirbtuvės – puiki galimybė sužinoti keramikos paslapčių ir patiems pasigaminti nuo 5 iki 10 unikalių balto molio žaisliukų, dekoruotų spalvotais angobais* bei įvairiausiais įspaudų ornamentais. Šioms dirbtuvėms tereikės vieno susitikimo – pasigaminti kūriniai bus išdžiovinti, išdegti ir po savaitės jau galės papuošti jūsų Kalėdų eglutes.

* Angobas – plonas molio sluoksnis, kuriuo dengiamas neišdegto keramikos dirbinio paviršius.

Gruodžio 9 d., penktadienį, 17.30 val. kalėdinio drobinio maišelio ir dovanų popieriaus dekoravimo dirbtuvės.

Argi ne šilčiausios dovanos yra sukuriamos mūsų pačių rankomis? O jeigu jos dar ir supakuotos į pačių dekoruotus maišelius ir popierių! Tad kviečiame į kalėdines dirbtuves, kurių metu išbandysite linoraižinio techniką, o pasirinktus ir išraižytus motyvus spausite ant natūralaus audinio maišelio bei dovanų popieriaus.

KKKC archyvo nuotr.
KKKC archyvo nuotr.

Gruodžio 11 d., sekmadienį, 12 val. kalėdinių snaigių dekoravimo dirbtuvės.

Šių dirbtuvių metu galėsite susikurti dekoracijas savo namams, papuošimus Kalėdų eglutei ar pradžiuginti artimuosius rankų darbo dovana. Po tris veltinio snaiges dekoruosime linoraižinio technika. Tad kviečiame stabtelti nuo įsibėgėjančio švenčių maratono ir skirti laiko sau, sustoti, apmąstyti ir mintis perkelti į kūrinius – savo namams, artimiesiems, savo draugams. Juk pačios šilčiausios ir nuoširdžiausios dovanos sukuriamos savomis rankomis!

Gruodžio 17 d., šeštadienį, 12 val. kalėdinės dovanų dėžutės ir maišelių dekoravimo dirbtuvės.

Už dėmesingai išrinktą dovaną ne mažiau svarbi ir jos pakuotė! Kalėdinės dovanų dėžutės bei popierinių maišelių dekoravimo dirbtuvėse kviečiame susikurti unikalias pakuotes Jūsų dovanoms. Linoraižinio technika išraižyti ir ant dėžutės bei trijų popierinių maišelių atspausti paveikslėliai jūsų artimiesiems skleis šilumą ir meilę.

Apie kūrybinių dirbtuvių lektorę

Diana Monkevičiūtė-Rakauskienė – grafikė iliustratorė. Baigė Kauno dailės gimnaziją, vėliau – Vilniaus dailės akademiją, šiuo metu Lietuvos sveikatos mokslų universitete studijuoja dailės terapiją. Nuo paauglystės savo kūrybos žiniomis dalinosi su kitais vesdama dailės užsiėmimus.

Menininkės kūryboje svarbi ornamentika. Autorė ornamentus kuria iš to, ką mato aplinkui – ją įkvepia fachverkinių namų architektūrinis žaismas, Baltijos jūros augmenija, gyvūnija, pramoninių rajonų kaminų dryžiai, krovininių laivų bokštai ir visa kita, ką menininkė atranda gyvendama Klaipėdoje.

Kalėdinės kūrybinės dirbtuvės vyks KKKC Meno kiemo dirbtuvėse (Daržų g. 10, Klaipėda). Kūrybai reikalingomis medžiagomis dirbtuvių dalyviai bus aprūpinti.

Dirbtuvės mokamos: suaugusiesiems – 6 Eur, vaikams iki 16 m. – 3 Eur. Bilietai parduodami Bilietai.lt sistemoje. Dalyvių skaičius ribotas, todėl, norint užsitikrinti sau vietą, rekomenduojame bilietą nusipirkti iš anksto.

Daugiau informacijos: gabija@kkkc.lt

Parašykite komentarą