Etnokultūros centras kviečia mokytis siuvinėti delmonus

Klaipėdos etnokultūros centras 2021 m. spalio–lapkričio mėnesiais 17.00–18.30 val. kviečia į delmonų (tekstilinių krepšelių) siuvinėjimo mokymus.

Klaipėdos etnokultūros centro archyvo nuotr.
Klaipėdos etnokultūros centro archyvo nuotr.

Praėjus vasaros atostogoms bei pasitikus rudenį, laikas kibti į rankdarbius! Besimokydami siuvinėjimo amato lietingus rudens vakarus praleiskime kūrybingai jaukioje Klaipėdos senamiesčio atmosferoje. Mokymai vyks Meno kieme įsikūrusioje Delmonų galerijoje (Daržų g. 10).

Delmonų siuvinėjimo paslapčių pamokys Klaipėdos krašto kultūros puoselėtoja, liaudiško siuvinėjimo meistrė, turinti ilgametę šio amato patirtį, Irena Ungaro. Tradicinės tekstilės siuvinėtoja yra įgijusi drabužių dizainerės specialybę, kuria rūbų, namų tekstilės detales, o įvairias Klaipėdos krašto tautinio kostiumo dalis siuvinėja jau apie dešimtmetį.

Dviejų dienų delmonų siuvinėjimo užsiėmimai vyks: spalio 5 ir 12 d.; spalio 7 ir 14 d.; spalio 19 ir 26 d.; spalio 21 ir 28 d.; lapkričio 9 ir 16 d.; lapkričio 11 ir 18 d.; lapkričio 23 ir 30 d.

Būtina registracija tel. (8 46) 410108. Užsiėmimai mokami. Dalyvių skaičius ribotas. Dalyvavimas su galimybių pasu.

Mokymai organizuojami įgyvendinant Klaipėdos etnokultūros centro projektą „Mažosios Lietuvos amatystė“, finansuojamą Lietuvos kultūros tarybos.

Primename, kad įstaigos patalpose privaloma laikytis visų LR Vyriausybės nustatytų sveikatos saugos taisyklių ir rekomendacijų. Renginiai gali būti fotografuojami, filmuojami, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti viešai publikuoti socialiniuose tinkluose ar  kitose medijos priemonėse.

Parašykite komentarą