Lietuvių dizaineris laimėjo tarptautinio konkurso „A’ Design Award“ auksą

Lietuvio dizainerio Viliaus Dringelio sukurtas „Lewben Art Foundation“ meno albumo „Art & Us“ dizainas įvertintas prestižiniame dizaino konkurse „A’ Design Award“ aukso apdovanojimu. Tarptautiniame konkurse Italijoje meno albumas apdovanotas leidinių kategorijoje.


Didžiausias ir įtakingiausias tarptautinis dizaino apdovanojimų konkursas „A’ Design Award“ paskelbė 2020–2021 m. rezultatus, išrinkti laimėtojai iš 108 šalių skirtingose dizaino kategorijose. Aukso apdovanojimas įteiktas vos 3 proc. dizaino kūrinių iš viso pasaulio, o dalyvių darbus vertino tarptautinė kompetentinga komisija, sudaryta iš didelę patirtį turinčių mokslininkų, spaudos atstovų, dizaino sričių profesionalų bei verslininkų. Viso pasaulio geriausi darbai, projektai ir paslaugos, kuriuose atsispindi aukštos kokybės dizainas, technologijos ir kūryba, laimi „A’ Design“ apdovanojimą – sugebėjimus dizaino ir inovacijų srityje liudijantį simbolį.

Drąsus ir inovatyvus požiūris

Svarbiausius kolekcijos kūrinius ir pastarųjų metų projektus įamžinantį ir „Lewben Art Foundation“ pristatantį albumą „Art & Us“ fondas išleido 2019 metais. Knygos meno konkurse, Lietuvoje kasmet organizuojamame Kultūros ministerijos, ši knyga meno leidinių kategorijoje apdovanota už inovatyvią raišką.

„Procesas yra vienas įdomiausių kūrybos etapų, todėl didelę reikšmę suteikiu klaidos ir taisyklių santykiui, jų pasekmėms, eksperimentavimui, nes taip galima atrasti įvairių netikėtumų, praplėsti suvokimą. Šioje knygoje buvo panaudota daug inovatyvių sprendimų, kurie kartais gali pasirodyti netikėti atitinkamame kontekste, bet kuria savitą istoriją. Pagrindinis šio meno albumo įkvėpimas – menininko eskizų knygelė, todėl, norint sustiprinti šį įspūdį, kiekvienam puslapiui buvo sukurtos išskirtinės intuityvios tekstūros ir panaudotos skirtingos gamybos technologijos“, – pasakoja dizaineris Vilius Dringelis.

Daugiau informacijos apie konkursą „A’ Design Award“ ir albumo „Art & Us“ apdovanojimą.

Parašykite komentarą