KKKC Parodų rūmuose – ekskursijos po Kinijos meno parodą

KKKC Parodų rūmai (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda) kviečia klaipėdiečių ir miesto svečių grupes į ekskursiją po šiuo metu veikiančią Kinijos šiuolaikinio meno parodą „Kas aš? 798 įspūdžiai”.

Donato_Bielkausko_foto

Donato Bielkausko nuotr.

Specialiai Klaipėdai – Lietuvos kultūros sostinei parengtos ir jai dedikuotos Kinijos šiuolaikinio meno parodos „Kas aš? 798 įspūdžiai” ekspozicijai jos kuratorius Pekino galerijų asociacijos prezidentas Xin Dong Cheng atrinko jau pasaulyje pripažintų menininkų ir meno rinką netrukus užkariausiančių jaunųjų kūrėjų, atstovaujančių trims menininkų kartoms, įvairaus žanro – tapybos, fotografijos, skulptūros, videomeno – darbus, reprezentuojančius dabartinę Kiniją. Parodos lankytojams sudaryta galimybė pamatyti, kaip, pradedant XX a. devintuoju dešimtmečiu, Kinijos atsivėrimas pasauliui ir visuomenės pokyčiai laipsniškai veikė šiuolaikinio meno evoliuciją, kaip autorių kūriniuose stilistiškai persipynė ilgaamžė Kinijos klasikinė ir modernioji kultūra, atsiskleidė etninio meno ir globalizacijos, tautiškumo ir tarptautiškumo tendencijos.

KKKC Parodų rūmuose organizuojamos ekskursijos po Kinijos šiuolaikinio meno parodą „Kas aš? 798 įspūdžiai” – ne tik originalus būdas prasmingai praleisti darganotą atostogų dieną, bet ir galimybė tiesiogiai pažinti Rytų šiuolaikinį meną. Lankytojai kviečiami jungtis į grupeles, užsiregistruoti ir jiems patogiu metu apžiūrėti parodą su gidu.

Nerijaus_Jankausko_foto1

Nerijaus Jankausko nuotr.

Ekskursijos grupėms vyks iki liepos 15 dienos. Liepos 8 ir 15 d. 12 val. laukiami pavieniai lankytojai, norintys po parodą pasivaikščioti su ekskursijos vadovu. Būtina išankstinė registracija el. paštu: edukacija@kkkc.lt arba telefonu +370 650 71704. Ekskursijų kaina įeina į parodos bilieto kainą: suaugusiems asmenims – 1,70 Eur; senjorams, neįgaliesiems, studentams, moksleiviams, pateikusiems pažymėjimą, – 0,85 Eur (trečiadieniais parodų lankymas nemokamas).

Paroda veiks iki 2017 m. liepos 16 d.
KKKC Parodų rūmų (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda) darbo laikas: trečiadienį–sekmadienį 11–19 val. (valstybinių švenčių dienomis nedirba).

Projektą „Who am I? 798 impression. Contemporary art from China” iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.

Parašykite komentarą