Galerijoje „Si:said“ – Gusto Jagmino paroda

Galerijoje „Si:said“ (Daržų g. 18, Klaipėda) 2022 m. gegužės 25 – birželio 24 d. veikia Gusto Jagmino paroda „Tas langas. Dienotepis / Naktitepis“. Birželio 3 d., penktadienį, 18 val. planuojamas susitikimas su autoriumi.

Gustas Jagminas. Tas langas (lapkritis). 2021, drobė, aliejus, 50x60 cm.
Gustas Jagminas. Tas langas (lapkritis). 2021, drobė, aliejus, 50×60 cm.

Kūryboje G. Jagminas persvarsto tikrovės daugialypumo temą. Tapydamas reflektuoja būsenas, kurias sukelia gamtos ir aplinkos stebėjimas ir jos dekonstravimas bei konstravimas. Menininkas gamtoje pastebėtus reiškinius ir struktūras derina su vidinio laiko tėkme, taip kurdamas savitą laiko ir erdvės santykį.

Naujausioje parodoje „Tas langas. Dienotepis / Naktitepis“ G. Jagminas, pasitelkęs stebėjimo metodiką, žiūrovui pateikia matomą vaizdą pro dirbtuvių langą arba jau išsiveržus iš jų į aplinką. Urbanistiniai fragmentai, peizažai, tapyti skirtingu paros metu, nugula į vaizdinių dienoraštį. Kasdienybės fiksacija balansuoja tarp tikro ir įsivaizduojamo, asmeninių ir kolektyvinių patirčių.

Gustas Jagminas (g. 1979) Vilniaus dailės akademijoje baigė tapybos magistro studijas, yra Lietuvos dailininkų sąjungos narys. Gyvena ir kuria Vilniuje.

Parodos rėmėjas – Klaipėdos miesto savivaldybė.

Paroda veiks iki birželio 24 d. Galerijos darbo laikas: III‒V 16‒18 val.

Galerijos „Si:said“ informacija

Parašykite komentarą