Klaipėdos vizualinio identiteto kūrimo procesas: dar vienas žingsnis tikslo link

Klaipėdos miesto savivaldybės ir VšĮ „Klaipėda ID“ iniciatyva uostamiestyje įgyvendinamas Klaipėdos miesto vizualinio identiteto sukūrimo projektas. Vienas iš kūrybinių etapų buvo Klaipėdos visuomenės įtraukimas – agentūra „Xwhy“, kuravusi šį procesą, kvietė dalyvauti apklausoje, kuria buvo siekiama išsiaiškinti svarbiausius Klaipėdos identiteto elementus.

Klaipėda. Einaro Simučio nuotr.
Klaipėda. Einaro Simučio nuotr.

Organizatoriai džiaugiasi itin aktyviu Klaipėdos bendruomenės įsitraukimu – vien apklausa, kurią sudarė atviri ir kokybiniai klausimai, sulaukė 1367 atsakymų, 78 apklausos dalyviai ją pildė ne lietuvių kalba. „Neabejojame, kad daugumos klaipėdiečių balsas išties buvo išgirstas. Būtent stipri bendruomenė ir jūsų visų pagalba skleidžiant šią žinią prisidėjo prie sklandaus vizualinio identiteto kūrybos proceso“, – teigia organizatoriai.

2022 m. vasario 1 d., antradienį, 10.30 val. „Klaipėda ID“ ir tyrimą atlikusi agentūra „Xwhy“ kviečia visus, neabejingus miesto vizualiniam identitetui, susipažinti su esminėmis įžvalgomis ir tyrimo rezultatais.

Susitikimas vyks nuotoliniu būdu, platformoje zoomhttps://us06web.zoom.us/j/89730691150

Po pristatymo projekto iniciatyva pereis į dizaino agentūros „Critical“ rankas. Tyrimo rezultatų pagrindu jai bus formuluojama kūrybinė užduotis parengti miesto vizualinio identiteto koncepciją, ženklą ir kitus grafinius elementus.

Daugiau informacijos apie projektą: www.kuriameklaipeda.lt.

„Klaipėda ID“ informacija

Parašykite komentarą