'08
Filmas "Dingę atgimti"

Balandžio 1 d. 15 val. Klaipėdos kultūrų komunikacijų centre rengiama vaidybinio filmo "Dingę atgimti" (40 min.) peržiūra. Ši filmą pristato jaunimo studijos “KADRAS” kūrybinė grupė. (Tai ne melagių dienos pokštas).

Jaunimas, turintis problemų, iš įvairių miestų patenka į stebuklingą Pradingėnų kaimo mokyklą. Čia netradiciniais metodais jie mokomi atsisakyti jų sąmonėje įsišaknijusių ydų: gobšumo, pavydo, melo, neapykantos, piktnaudžiavimo padėtimi, žalingų įpročių. Pasak kino ir teatro režisieriaus Jono Vaitkaus: <...> “filmas “Dingę atgimti” analizuoja ir svarsto opias mūsų visuomenės ir mokyklos problemas”. Filmas skirtas ir mokiniams, ir jų tėvams, ir mokytojams.Bus rodomas ir dokumentinis 10 min. filmas “Nuo žaidimo iki kino” apie vaidybinio filmo “Dingę atgimti” sukūrimą.

Po filmų peržiūros rengiama diskusija apie vizualinį meną ir mąstančios, mokančios suprasti, vertinti, analizuoti, tolerantiškos vienas kito atžvilgiu visuomenės ugdymą. Diskusijoje žiūrovai ir jaunieji kūrėjai, kartu su pakviestais kino specialistais ieškos priežasčių ir sprendimų.

Atgal Komentarai 1