Jaunimo Polis
Septintoji Jaunimo organizacijų mugė sudrebino Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro sienas

2012-10-17

Praėjusį penktadienį Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre vyko Jaunimo organizacijų mugė „Būk matomas!“. Tradicinėje septintojoje Jaunimo organizacijų mugėje dalyvavo 30 jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų, kurios renginio metu ne tik pristatė savo veiklą prie stendų rengdamos įvairias akcijas, pildė savo gretas savanoriais, tačiau ir kovojo dėl „Ryškiausios mugės organizacijos“ bei „Publikos balso“ apdovanojimų. Šias metais mugėje apsilankė rekordinis skaičius lankytojų, jų, organizatoriai užregistravo daugiau kaip tris tūkstančius.

Organizacijas sveikino Klaipėdos miesto savivaldybės bei Jaunimo reikalų departamento atstovai, gausiai šiais metais susirinkusiu organizacijų bei mugės lankytojų būriu džiaugėsi Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacijos „Apskritasis stalas“ (KLAS) pirmininkas Michailas Denisenko. „Džiaugiuosi, kad Jaunimo organizacijų mugė išaugo iki tūkstančių lankytojų sulaukiančio renginio, kurio metu skleidžiama atsakingo, aktyvaus, pilietiško ir veiklaus jaunimo idėja.“

Pasibaigus mugei visi dalyviai buvo pakviesti į grupių „Arrogantics“ ir „Biplan“ koncertą, bei organizacijų apdovanojimus. Buvo apdovanotos dvi organizacijos, labiausiai pasižymėjusios mugės metu bei viena labiausiai nusipelniusi už veiklą Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacijoje. „Publikos balso“ apdovanojimą pelnė labai aktyviai visose mugės veiklose dalyvavusi ir šaunų prisistatymą paruošusi Socialinių mokslų kolegijos Studentų klubas. „Ryškiausia mugės organizacija“ tapo pirmą kartą mugėje dalyvavusi bendrija „Klaipėdos viltis“. KLAS apdovanojimas už aktyvų dalyvavimą asociacijos veikloje šiais metais atiteko Klaipėdos valstybinės kolegijos Studentų atstovybei. Visos apdovanojimus pelniusios organizacijos buvo įvertintos vertingais prizais.

Verta paminėti, jog Jaunimo organizacijų mugė nebūtų buvusi tokia sėkminga be rėmėjų ir partnerių pagalbos. Prie jaunimo iniciatyvos prisidėjo ne tik valstybinis sektorius (Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos), tačiau ir privatus sektorius: projektą parėmė Socialinių mokslų kolegija, leidykla-spaustuvė „Žemaitijos spauda“, projektavimo įmonė „Dobi“, UAB „Baltijos mineralinių vandenų kompanija“, AB „Žemaitijos pienas“. Informacijos apie renginį sklaida rūpinosi Jaunimo organizacijų mugės informaciniai rėmėjai: dienraštis „Vakarų ekspresas“, interneto dienraštis „Bernardinai.lt”, radijo stotys „Laluna“ ir „Radijogama”  VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas“ bei Keleivių transporto kooperatinė bendrovė „Gintarinis vairas“.

Mugės organizatoriai – Klaipėdos jaunimo organizacijas vienijanti asociacija „Apskritasis stalas“, įrodė, jog jaunimas Klaipėdos mieste yra vieningas, veiklus, ryškus ir matomas.

KLAS informacija

Atgal Komentarai

 
Kiti:
 
Susiję:
 
Užsisakyk naujienas:
 
Paieška:
 
Naujienose  
Archyve  
Ieškoti:
nuo: iki:
 
 
Žymės