Jaunimo Polis
Klaipėdoje sparnais mos „Vėjo malūnėlis“ (1)

Šiemet „Vėjo malūnėlis“  balandžio 22-23 dienomis Žvejų rūmuose žiūrovus ir dalyvius pasitinka atsinaujinęs ir papildęs programą keliais patraukliais ir smagiais dalykais. Šalia įprastos festivalio programos atsirado šiuolaikinio šokio  mini festivalis „Čia ir dabar“ bei  fantastiška kūrybinė laboratorija.

„Magiškas prisilietimas“ sujungė septynias šalis (1)

2013-04-16
Penktadienį, balandžio 12 dieną, 12 val. (Lietuvos laiku), Italijos sostinėje Romoje įvyko bendras septynių šalių (Vokietijos, Lietuvos, Turkijos, Italijos, Suomijos, Lenkijos bei Kipro) mokinių spektaklis, kuriame dalyvavo ir Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos mokiniai bei mokytojai.

Živilė Radytė. Keliaujame į mistiško, prikimšto demonų ir liguistų fantazijų, kambario vidų (1)
2012-11-27
Klaipėdoje spektaklį pagal Michal Walczak pjesę turite galimybę išvysti „Aušros“ teatro studijoje – čia pjesės problematika pritaikyta jaunimui, bandančiam įsitvirtinti visuomenėje. Į kambario vidų keliaujame su „Aušros“ teatro studijos režisiere Edita Miliniene.
Živilė Radytė. Pabėgimas į teatrą
2012-11-19
Yra viena tokia stebuklinga vieta, apgaubta mistikos ir stebuklų... Čia žmonės pamiršta apie savo baimes, tarsi nebereikalingą gobtuvą nusimeta išlikimo nerimą, įvairiausius kompleksus bei nervinius tikus ir atveria tikrąjį savo grožį – sielą, pritvinkusią emocijų, demonų ar angelų, riksmo, juoko, ašarų. Apie šią antgamtišką, paslaptingo magnetizmo apgaubtą vietą kalbame su teatro studijos „Aušra“ auklėtiniais - abiturientais Jonu Viršilu ir Agne Jurkute.
Kviečiame teikti paraiškas Karolio Didžiojo jaunimo premijai

Jaunimo organizacijos ir grupės jau gali teikti paraiškas kitų metų Karolio Didžiojo jaunimo premijai už geriausius projektus, ugdančius Europos tautų tarpusavio supratimą ir bendrumo jausmą. Galutinis paraiškų pateikimo terminas yra 2013 m. sausio 28 d.

Septintoji Jaunimo organizacijų mugė sudrebino Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro sienas

2012-10-17
Praėjusį penktadienį Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre vyko Jaunimo organizacijų mugė „Būk matomas!“. Tradicinėje septintojoje Jaunimo organizacijų mugėje dalyvavo 30 jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų, kurios renginio metu ne tik pristatė savo veiklą prie stendų rengdamos įvairias akcijas, pildė savo gretas savanoriais, tačiau ir kovojo dėl „Ryškiausios mugės organizacijos“ bei „Publikos balso“ apdovanojimų.

Klaipėdos apskrities jaunimo atstovai Šventojoje rengė rezoliuciją savivaldybių vadovams

2012-08-22
Rugpjūčio 17-18 dienomis Palangos savivaldybėje, Šventojoje susirinkę, septynias Klaipėdos apskrities savivaldybes atstovaujantys, keliasdešimt jaunuolių analizavo problemas, su kuriomis susiduria regiono jaunimas ir rengė rezoliuciją, kurią ketinama įteikti savivaldybių vadovams ir tarybų nariams.

Karolis Makauskas. Teatrinukai neria į vasarą su teatrinėmis linksmybėmis

2012-06-12
Pirmasis vasaros savaitgalis Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos 8t klasės ir Teatro studijos „teatrinukams“  išties buvo įspūdingas. Net trys renginiai per pirmąsias tris vasaros dienas.

Monika Midverytė. Vėluokime, žmonės, vėluokime
2012-05-28
Su kartėliu žvelgiu, kaip baigia nužydėti alyvos. Nespėjau už visus metus prisikvėpuoti jų aromato. Pasaulis ir gamta eina savo ritmu, o mes savo, lyg nieko neturėtume bendro. Ar įmanoma tikrai pajusti, kad gyvename, jei neprisiliečiame prie natūralios laiko tėkmės?
Teatro studija „Aušra“ skelbia TOTALINĮ išpardavimą! (1)

2012-05-24
Jaunimo centro „Aušros“ teatro studija, tarsi turgus ar Akropolis, skelbia išpardavimą: visi spektakliai po 1 litą! Kas tai? Primena užrašus, vulgariai spoksančius iš dėvėtais rūbais prekiaujančių parduotuvių langų... Kodėl jaunimo kūryba prilyginama tiems pigiems dėvėtiems rūbams? Kaip atsirado ši akcija ir kas joje parduodama?

 

12

Susiję:
 
Užsisakyk naujienas:
 
Paieška:
 
Naujienose  
Archyve  
Ieškoti:
nuo: iki:
 
 
Žymės