Informacija
Jan van Eyck Akademija

Menininkai, dizaineriai ir teoretikai yra maloniai kviečiami pateikti tyrimų bei produkcijos pasiūlymus ir tapti moksliniais tyrėjais Jano van Eycko akademijoje.

Profilis

Jano van Eycko akademija yra vizualiųjų menų, dizaino ir teorijos sričių mokslinių tyrimų ir produkcijos institutas. Kiekvienais metais 48 tarptautiniai tyrinėtojai įgyvendina individualius ar bendrus projektus įdomioje meninėje aplinkoje, kuri yra Jano van Eycko akademijoje.

Institute nesivadovaujame iš anksto nulemtais leitmotyvais. Menininkai, dizaineriai ir teoretikai gali pateikti individualiai suformuluotus pasiūlymus moksliniams tyrimams ir / ar gamybos Vizualiųjų menų, Dizaino ir Teorijos departamentuose.

Įvairialypė šių tyrimų ir produkcijos prigimtis paverčia Janą van Eycką daugiafunkciu institutu. Tai atspindi ir instituto programa. Tyrėjai, departamentai ir institutas organizuoja įvairius savaitinius įvykius: paskaitas, seminarus, kūrybos dirbtuves, ekranizacijas, parodas... Kviečiami ypatingi pranešėjai. Visi susidomėjusieji maloniai laukiami dalyvauti. Rezultatas – dinaminis ir kritiškas pasikeitimas tarp skirtingų atstovų tiek iš Jano van Eycko, tiek už jo ribų.

Paslaugos

Tyrinėtojus konsultuoja grupė menininkų, dizainerių ir teoretikų, kurie yra laimėję paramą pasauliniu mastu. Jie gauna savo studiją ir atlyginimą. Be to, tyrėjai gali naudotis visomis paslaugomis, kurios reikalingos jų projektams paremti, nuo pradinės koncepcijos – viešo pristatymo: bibliotekos, dokumentacijos centro ir įvairių kūrybinių dirbtuvių (medžio ir kitų medžiagų; grafinės produkcijos ir fotografijos; skaitmeninio teksto ir vaizdo apdorojimas ir leidyba; laiko pagrindo medija). Jie taip pat gali gauti paramą jų darbui spausdinti, išleisti ir platinti, taip pat renginių reklamai.

Prašymų pateikimas

Kandidatai į tyrėjus gali pretenduoti vienerių arba dvejų metų tyrimų laikotarpiui, pradedant nuo sausio 1 dienos. Beje, galima pretenduoti ir į kitokį laikotarpį trunkančius tyrimus su kita Jums tinkančia pradžios data.

Daugiau informacijos apie prašymų pateikimą rasite:
http://www.janvaneyck.nl/_devices/frames_applications.html  

Kontaktai:
Jei turite praktinių klausimų, susijusių su prašymų pateikimo procedūra, kreipkitės:

Leon Westenberg, leon.westenberg@janvaneyck.nl
arba tel. +31 (0) 43 3503724.

Jei norite išsamesnės informacijos apie Jano van Eycko akademiją, fakultetus, čia atliekamus tyrimus, rašykite:
Ankie Bosch ankie.bosch@janvaneyck.nl
arba tel. +31 (0) 43 3503721.

FAKULTETAI
Vizualiųjų menų fakultetas

Vizualiųjų menų fakultetas siūlo unikalią erdvę eksperimentams, produkcijai, apmąstymams ir diskusijoms. Fakulteto tyrinėtojai vadovauja aukštos kokybės aplinkos tyrimams, kurie palengvina hipotezių apklausą, formų, reikšmių ir kontekstų, kurie turi sąsajų su praktiniu šiuolaikinio meno kūrimu. Laukiame menininkų, individualiai ar grupėmis, be jokių išankstinių nuostatų.

Konsultuojantys tyrinėtojai: Orla Barry, Hans-Christian Dany, Hinrich Sachs, Imogen Stidworthy, Nasrin Tabatabai ir Babak Afrassiabi

Dizaino fakultetas

Dizaino fakultetas inicijuoja ir remia šių sričių tyrimų projektus: visuomenės erdvių, miesto tyrimų; alternatyvaus web praktikas; kultūrinio ir kolektyvinio identiteto; spaudos, knygų, dirbtuvių produkcijos; dizaino, politinio įsipareigojimo ir populistinės politikos. Pradėdamas nuo susitelkimo prie grafinio, komunikacinio dizaino, fakultetas plečia kompetenciją ir įtraukia erdvinį, produkto ir paslaugų dizainą.

Konsultuojantys tyrinėtojai: Keller Easterling, Florian Schneider, Daniel van der Velden

Teorijos fakultetas

Teorijos fakultetas yra tarptautinė apmąstymų ir tyrimų platforma. Misija – sukurti sąlygas iškiliems tyrinėtojams išnagrinėti alternatyvius jų intelektualaus akiračio būdus, numatant skatinančią aplinką kritinei apklausai ir įtemptiems debatams. Teorijos fakultetas atviras neįprastų perspektyvų tyrimų pareiškėjams, kurie savo meniška ir / ar intelektualia vizija siekia vizualiuosius menus parodyti sandūroje su kritiška teorija, filosofija, estetika ir psichoanalize.

Konsultuojantys tyrinėtojai: Katja Diefenbach, Dominiek Hoens, Kobena Mercer

Paraiškų teikimas
Iki: 2009 metų balandžio 15 dienos

Jan van Eyck Academie
Academieplein 1
6211 KM Maastricht
Netherlands

el.paštas: info@janvaneyck.nl
tel. +31 (0)43 350 37 37
faksas +31 (0)43 350 37 99
www.janvaneyck.nl

Atgal Komentarai

Kiti:
 
Susiję:
 
Užsisakyk naujienas:
 
Paieška:
 
Naujienose  
Archyve  
Ieškoti:
nuo: iki:
 
 
Žymės