Informacija
Mokslininkų desanto pratybos Klaipėdoje

Birželio 28 d. Klaipėdoje vyks mokslinė konferencija, skirta miestų kaitai. Klaipėdos kultūrų komunikacijų Parodų rūmuose pranešimus skaitys ir urbanistinės aplinkos formavimo klausimais diskutuos žymiausi Lietuvos teoretikai ir praktikai. Konferencijoje visuomenei bus pristatyti naujausi Vilniaus dailės akademijos regioninės plėtros projektai – Klaipėdos fakultetas ir Urbanistikos, architektūros ir dizaino (UADI) institutas.

Dizaino savaitė žengia į Vakarus

2013-05-02
Gegužės 3 d. Vilniaus Energetikos ir technikos muziejuje Lietuvos dizaino prizo „Geras dizainas“ apdovanojimų renginiu oficialiai startuos jau aštuntoji Dizaino savaitė. Savaitės renginių geografija plečiasi – nuo gegužės 4 iki 12 dienos jie vyks jau keturiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Telšiuose ir – pirmą kartą – Klaipėdoje.

Tarptautiniame dizaino konkurse auksu vėl apdovanotas lietuvis

2013-03-17
Kasmet Italijoje vykstančiuose pasauliniuose „A'Design Award and Competition” apdovanojimuose antrus metus iš eilės pakuotės dizaino kategorijoje auksu buvo įvertintas LGDA (Lietuvos grafinio dizaino asociacijos) narys, dizaineris Edvardas Kavarskas.

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos išvakarėse – dizainerių Jolantos Rimkutės ir Ievos Ševiakovaitės parodos „LT identity: 10 metų tapatybės“ atidarymas (6)

2013-02-15
Šių metų vasario 15 – kovo 9 dienomis kūrybinis kolektyvas „LT identity“, kuriam vadovauja kostiumo dizainerės Jolanta Rimkutė ir Ieva Ševiakovaitė, visus neabejingus lietuviškumui kviečia į savo kūrybos 10-mečio  retrospektyvą „LT identity: 10 metų tapatybės“.

Studentų dizaino paroda „Dizaino anatomija“ (1)

2012 gegužės 4 -19 d.
Vilniaus dailės akademijoje pristatoma dizaino studijų krypties jungtinė paroda „Dizaino anatomija“. Parodoje eksponuojami Grafinio dizaino bakalaurų bei Kostiumo dizaino ir objekto dizaino magistrantų darbai.

Kvietimas pažvelgti į dizaino ateitį. Vilniaus dailės akademija

2012-05-09
Gegužės 10 dieną 14 valandą kviečiame į Vilniaus dailės akademijos Dizaino inovacijų centrą („Titanikas“, Maironio g. 3), 110 auditoriją, kur jums bus pristatyti naujausi Akademijos Dizaino katedros studentų ir žinomų verslo įmonių bendradarbiavimo rezultatai: dizaino sprendimai ir idėjos.

ESMINĖ detalė GRĮŽTA Į GYVENIMĄ

Gegužės 5-14 dienomis Vilniuje, Kaune ir Telšiuose vyks jau septintoji „Dizaino savaitė“. Organizatoriai teigia, kad šiemet ji bus kitokia - labiau demokratiškesnė, bet išlaikanti savo profesionalumą, atvira visiems ir, žinoma, visiems įdomi.

ARCHITEKTŪROS [pokalbių] FONDAS KVIEČIA (1)
2012-04-17
ŠIMTAMETIS KARAS: PASAKOJIMAS APIE PASAULINĘ MASINĘ GYVENAMĄJĄ STATYBĄ
Baltijos šalyse masinės gyvenamosios statybos palikimas skausmingai siejamas su gyvenimą standartizavusia komunistines sistema.
Kūrėjai ir gamintojai telkia jėgas (1)

2012-03-30
„Litexpo“ parodų centre vykstančioje parodoje „Baldai 2012“ penktadienį, š.m. kovo 30 d. rengiamas kūrybinių industrijų ir verslo atstovų susitikimas.

Architektūros ir urbanistikos tyrimų centras – skaitmeninėje erdvėje

2012-03-27
Nuo šeštojo dešimtmečio architektūros bei paveldo tyrimus vykdantis Kauno Technologijų universiteto Architektūros ir statybos institutas 2009 metais pradėjo pažangų skaitmeninį etapą

1234

Susiję:
 
Užsisakyk naujienas:
 
Paieška:
 
Naujienose  
Archyve  
Ieškoti:
nuo: iki:
 
 
Žymės