'08
Veidu į save

--------------------------------------------------------------------------------------------
Veidu į save
--------------------------------------------------------------------------------------------

Balandžio 11 d.  Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (Daržų 10 / Bažnyčių 4) galerijoje buvo atidaryta menininkės Audronės Petrašiūnaitės personalinė tapybos darbų paroda „Veidu į save“.

Audronės Petrašiūnaitės kūryba - tai jausmai, vidinė būsena, kai skauda, kai ilgu, kai netektys ir atradimai, užpildę kasdienybę angelais, gėlėmis, ir lakštingalomis, ima spalvomis ir potėpiais srūti į drobės keturkampį. Parodoje eksponuojamuose naujausiuose darbuose menininkė lieka ištikima spalvai, ištikima savo pamėgtoms temoms: peizažai, interjerai, portretai. A.Petrašiūnaitės darbuose svarbus tiek koloritas, tiek ir piešinys. Kaip ir ankstesnės, taip ir naujausios tapytojos drobės nestokoja spalvų

Viena į kitą persiliejančios dėmės plieskia purpuru, oranžu, aitriu geltoniu ar panardina į beribę mėlio gelmę. Audronės paveiksluose, lyg pro atvertą langą, stebi katino formos debesį, mėgaujiesi svaigiu jazminų aromatu, mėlynoje vakaro prieblandoje skaitai artimo veido žemėlapį. Keisti, efemeriški vaizdiniai susilieja į daugiaprasmį reginį, į daugiabalsę melodiją, kurios lėtas ir meditatyvus ritmas nepaliauja kartotis mistifikuotoje kasdienybės simfonijoje.  

Parodos atidarymą lydėjo paskaita- diskusija "Kaip vartoti meną: keletas praktinių patarimų." Šį kartą bendram pokalbiui kvietė ''7 meno dienų'' dailės puslapio redaktorė, menotyrininkė Monika Krikštopaitytė.

Atgal Komentarai