Informacija
Tarptautinio festivalio “Grynparkas 2013″ dalyviai susirinko į kūrybines dirbtuves

2013-03-27

Nemuno saloje Kaune šią savaitę pasirodė pirmieji „paukščiai“ – Vokietijos ir Lietuvos menininkai, kurie susirinko į Tarptautinio kultūros ir ekologijos festivalio „Grynparkas 2013“ kūrybines dirbtuves.

Kūrybinėse dirbtuvėse dalyvauja: režisierius ir aktorius Rolfas Dennemannas (Vokietija), aktorius Matthias Hecht (Vokietija) ir šokėja, choreografė Photini Meletiadis (Graikija), šokėja Rieke Steierl (Vokietija), Kauno šokio teatras „Aura“, VDU Vaidybos ir Naujųjų medijų meno studentai, VDU Akademinis judesio teatras.

O jau gegužės 10–11 d. vyksiančiame festivalyje dalyvaus apie 20 menininkų iš 7 pasaulio šalių, kurie kauniečiams ir miesto svečiams pristatys projektą GAMTOJE ĮGULDYTA. Tai gyvų instaliacijų, performansų, interaktyvių situacijų maršrutas Nemuno saloje. Dalis šio projekto bus parodyta ir Birštone, kur vyko pirmieji "Grynparko" festivaliai.

Tai pirmasis Lietuvoje tokio mąsto tarptautinio kūrybinio bendradarbiavimo pavyzdys. Jame skirtingų menininkų kūryba susijungs į vieną, visą festivalio programą apjungiantį spektaklį-instaliaciją. Toks meninis programos apjungimo metodas suteiks galimybę žiūrovams išvysti ne pavienius, "įperkamus", išsirinktus festivalio kūrinius, o visą festivalio organizatorių siūlomą meninį spektrą. Taip bus užtikrinta kokybiška projekto komunikacija.

Daugiau informacijos: http://www.grynparkas.lt/

Kulturpolis.lt

Atgal Komentarai

Kiti:
 
Susiję:
 
Užsisakyk naujienas:
 
Paieška:
 
Naujienose  
Archyve  
Ieškoti:
nuo: iki:
 
 
Žymės