MENO KIEMAS
"Dizaino manufaktūros" išvyka į Panevėžį

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras jau keletą mėnesių ragina jaunuosius dizainerius išbandyti ar patobulinti savo jėgas dizaino kūrybinėse dirbtuvėse „Dizaino manufaktūra“.

„Dizaino manufaktūroje“ – pirmasis susitikimas

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras „Kultūrpolis“ praneša, jog jau subūrė pirmąją  „Dizaino manufaktūros“ – nemokamų dizaino kūrybinių dirbtuvių grupę, į kurią buvo pakviesti besidomintys pramoninio, grafinio dizaino naujovėmis bei norintys savo idėjas materializuoti.

Kvietimas į dizaino manufaktūrą

Galutinis terminas: 2010 m. vasario 12 d.
Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras (Daržų 10 / Bažnyčių 4) kviečia Klaipėdos jaunuosius dizainerius, besidominčius pramoninio, grafinio dizaino naujovėmis bei norinčius savo idėjas materializuoti, į dizaino kūrybines dirbtuves „Dizaino manufaktūra“.

Meno kiemas – Tavo kiemas!

Vasario mėnesį fotomenininkas Remigijus Treigys Jus supažindins su skirtingomis fotografijos technikomis.
Norintys lankyti kūrybinius užsiėmimus turi turėti savo juostinį fotoaparatą. Kitomis, darbui reikalingomis priemonėmis, aprūpiname. Fotografijos workshop‘ai vyks vasario mėn. 9, 12, 16, 19, 23, 26 d. , 18 – 21 val. Užsiėmimai mokami. Dalyvių skaičius ribotas.

Infokioskas pradėjo savo veiklą

Lapkritį Kultūrpolyje (Daržų g. 10/ Bažnyčių g. 4, Klaipėda) net tik gausu renginių, bet čia taip pat įsikūrė kultūrinės informacijos kioskas.

2009 m. Vaikų kultūros dienos: "Kultūra mokykloje, šeimoje ir tavo aplinkoje..."

2009-10-17 Klaipėdos miesto savivaldybė ir Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras  jau trečią kartą inicijavo ir įgyvendina renginį „VAIKŲ KULTŪROS DIENOS“.

Transkontinentinė Davido-Ellioto Salamanovičiaus "Simfonija"

2009-10-09. Kultūrų komunikacijų centro „Meno kiemo“ kūrybinėse dirbtuvėse (Daržų g. 10/ Bažnyčių g. 4) rezidavo Prancūzijos / Urugvajaus menininkas David-Elliot Salamanovič.

"Meno kiemo" kūrybinėse dirbtuvėse - rezidentės iš Vokietijos
2009-09-24 Christiane Pagel pristatė objektų iš plastiko parodą „Pilka teritorija“.
Socialiniai šiokiadieniai

2009-09-03 Kultūrpolis (Daržų 10/ Bažnyčių 4) kvietė į bičiulystės šiokiadienius.
Lankytojai atsinešdavo savo turimus stalo žaidimus (šaškes, domino, šachmatus ir pan.), vinilinių plokštelių. keitėsi knygomis, idėjomis ar kitais sukauptais dalykais, dalyvavo filmų peržiūroje.

Odinių aksesuarų, miniatiūrų kūrybinis užsiėmimas

2009-07-28 Užsiėmimą vedė meistrė – menininkė Jurga Sutkutė.
Jurga Sutkutė savo kūrybinius sumanymus įgyvendina netradicinėje medžiagoje. Menininkė konceptualius bei utilitarios paskirties objektus kuria iš odos.

123