'08
Muzikos svetainė

--------------------------------------------------------------------------------------------
MUZIKINIS EKSPERIMENTAS
--------------------------------------------------------------------------------------------

Rugpjūčio 30 d. Kultūrpolyje – vyko netradicinis muzikinis eksperimentas! Bendram muzikiniam projektui „Muzikos svetainė“ susibūrė profesionalūs muzikai ir muzikai mėgėjai.

„Muzikos svetainės“ idėja gimė iš noro suburti muzikuojančius įvairių profesijų atstovus, kurie, nors ir nepasukę profesionaliosios muzikos keliu, liko ištikimi savo aistrai. Šio projekto tikslas – puoselėti meilę kamerinei muzikai, dalintis menine patirtimi, įkvėpti žmones gyventi ne tik darbu. „Muzikinė svetainė“ kviečia į savo ratą ir muzikus mėgėjus, ir muzikus profesionalus.

 Svetainės aplinkoje skambės įvairių laikų bei žanrų muzika, vyks teminiai vakarai bei įvairūs menų sintezės projektai. Po pasirodymų svečius bei vakaro dalyvius kviesime pabendrauti, pasidalinti įspūdžiais.

Rugpjūčio 30 d. paskutinį vasaros šeštadienį, girdėjome E. Griego, C. Debussy, M. Ravelio, D. Šostakovičiaus, M. K. Čiurlionio kūrinių. Vakare dalyvavo „Muzikos svetainės“ idėjos autorė Inga Urbonaitė, vokalistė Loreta Karkauskaitė ir pianistė Ieva Skergelzienė.

Inga Urbonaitė – architektė, gimusi Klaipėdoje. Šiuo metu Inga gyvena ir dirba Vilniuje. Klaipėdoje baigusi J. Kačinsko muzikos mokyklą, fortepijono klasę, Inga nesiskiria su muzika iki šiol ir mielai koncertuoja savo bičiuliams.

Loreta Karkauskaitė ir Ieva Skergelzienė – muzikos magistrės, baigusios studijas Klaipėdos universitete.

Atgal Komentarai