'08
TARP '08

--------------------------------------------------------------------------------------------
TARP '08: vilniaus/kauno/klaipėdos/šiaulių

--------------------------------------------------------------------------------------------

Tarpdisciplininius menus ir poeziją jungiantis tarptautinis audiovizualinės ir eksperimentinės poezijos festivalis „tarp 08“ šiemet vyko jau trečius metus. Kasmet rengiamas vis kitoje netradicinėje erdvėje (pvz., pernai – sostinės „Vasaros 5“ ligoninės teritorijoje), šiemet festivalis išsiplėtė į „tarp: vilniaus/kauno/klaipėdos/šiaulių“ ir spalio - lapkričio mėnesiais aplankys minėtus Lietuvos miestus.

Festivalio sumanytoja – poetė ir dramaturgė Gabrielė Labanauskaitė taip pristato „Tarp“: ”Festivalio programa, tęsiant pasiteisinusias tradicijas, ir toliau bus sudaryta iš vizualių eilėraščių parodų, audiovizualinės poezijos retrospektyvų, atviro eilėraščių ekranizacijų konkurso ir gyvai atliekamų pasirodymų. Beje, Vilniuje šįkart festivalis pasipildys ir naktinio slam’o skaitymais tiems, kam nesimiega”.

Anot festivalio “tarp” organizatorės, daugybė žmonių nemėgsta operos, nors nuolatos klausosi muzikos, nesilanko balete, nors be galo mėgsta šokti, vengia teatro, nors dievina kiną ir vaizdo klipus. Galbūt audiovizualinė poezija gali būti tas tiltas, kuris šiaip neskaitančius poezijos žmones atves į naujų patirčių kupiną poezijos-muzikos-vaizdo pasaulį?

Spalio 31 d.  Kultūrpolyje, Daržų g. 10/ Bažnyčių g. 4

19.00 Suzanne Doppelt instaliacija “Judantys objektai” (Prancūzija).
19.10  Benedikto Januševičiaus parodos “All different – all equal” atidarymas.
19.30  Audiovizualinės poezijos grupės „Orbita“ (Latvija) kūrinių peržiūra.
20.30  Audiopoezija: “kadrai iš filmo” (Gabrielė Labanauskaitė, Vladas Dieninis).
21.15  TylaJunta: hART MUSIC (Raimundas Eimontas, Mindaugas Valiukas, Erikas Norkus).

Visą festivalio programą rasite čia >>

Atgal Komentarai