'08
Pietų Italijos muzikiniai tembrai

Kultūrpolyje (Daržų g. 10 / Bažnyčių g. 4) jaunų muzikantų trio miestiečius subūrė prieššventiniam koncertui. Lietuvė Ernesta Gilytė (klarnetas) ir italai: Loredana Ingegneri (klarnetas), Carmine Calabrese (fortepijonas), atliks C. Baermann, F. Mendelssohn, A. Poncchielli ir F. A. Hoffmeister kūrinius.

Klarnetininkė Ernesta Gilytė baigusi Reggio Calabrijos konservatoriją (Italija), toliau tęsia studijas „F. Cilea“ konservatorijoje Klarneto muzikinių disciplinų magistrantūroje. Mergina šiuo metu taip pat dėsto klarnetą Calabrijos regiono muzikinio profilio vidurinėse mokyklose. Trumpam grįžtanti į Lietuvą E.Gilytė šį kartą koncertuoja kartu su Loredana Ingegneri ir Carmine Calabrese.

Klarnetininkė Loredana Ingegneri baigė klarneto klasę Mesinos „A. Corelli“ konservatorijoje ir Muzikinių disciplinų magistrantūrą Palermo „V. Bellini“ konservatorijoje. Tobulinosi pas žymius muzikus F. Meloni ir R. Guyot. Mergina yra keletų konkursų laureatė, aktyviai dalyvauja ir bendradarbiauja muzikiniuose projektuose. 

Carmine Calabrese Mesinos konservatorijoje studijuoja klavesino specializaciją ir kompoziciją. Muzikantas nuolat bendradarbiauja su žymiais muzikantais: A. Bilson, B. Mezzena, A. Christofellis, A. Monzotti, A. Aspinall, G. Roselli, D. Formisano ir B. Cavallo. „A. Corelli“ konservatorijoje akomponuoja fleitos, vokalo, scenos meno, saksofono, smuiko ir alto klasėms.

Atgal Komentarai