Klaipėda linksmai
Viktė Ežiukas. Klaipėdietiški Ežiuko pasivaikščiojimai: Rožiniai pelikanai (iš serijos „Jūrų muziejaus kronikos“)
2013-06-21
Ežiukas net ir vasarą skaito, tad daug ką žino. Štai neseniai sužinojo, kad  Jūrų muziejaus apsauginiame kanale jau mėnesį gyvena įspūdingų ir egzotiškų paukščių ketveriukė - iš Čekijos Dvur Kralove zoologijos sodo atgabenti rožiniai pelikanai.
Viktė Ežiukas. Klaipėdietiški Ežiuko pasivaikščiojimai: Apie grožėjimąsi gamta

2013-05-31
„Būk pasveikinta, vasara, - pakylėtai sako Ežiukas, vasariškai pasidabina ir eina pasigrožėti gamta bei pasiklausyti džiazo.

Viktė Ežiukas. Klaipėdietiški Ežiuko pasivaikščiojimai: Senamiesčio diena ir kiti gegužės kultūriniai renginiai Klaipėdoje

2013-05-17
Ežiuko galvoje renginių uraganas: Europos jūros dienai paminėti skirtas Klaipėdos laivų paradas, Lietuvos kariuomenės organizuojami renginiai, tradicinė Muziejaus naktis muziejuose, Gatvės muzikos diena, Baltijos šalių mados festivalio „Ikra mada“ renginiai, antroji „Turgaus naktis“, ir t.t., ir pan. Ir visa tai – gegužės 18-ąją, kuri paskelbta Senamiesčio diena!

Viktė Ežiukas. Klaipėdietiški Ežiuko pasivaikščiojimai: Pamąstymai Meilės šventės tema

2013-05-10
Siaučiant pavasariui, artėjant gegužės 13-ąjai, Ežiukas prisiminė Balio Sruogos pjesę „Pavasario giesmė“, kurioje jis aprašė jaunimo švenčiamą Mildos šventę.

Viktė Ežiukas. Klaipėdietiški Ežiuko pasivaikščiojimai: Nelegalūs augintiniai
2013-03-01
Vieną dieną laikraštis išsiliejo: nors Klaipėdoje registruota tik 300 šunų, organinių atliekų jie geba palikti už visus 3000. <...> „Negali būti!“, - mintyse paprieštaravo Ežiukas ir leidosi aiškintis, iš kur kojos dygsta, kame šaknys, kame šunys ir kame išganymas.
Viktė Ežiukas. Klaipėdietiški Ežiuko pasivaikščiojimai: Myliu, tave, Mieste!
2013-02-22
Tų, kurie meilę švenčia vieną dieną, meilė jau seniai nuplasnojo su varnomis (arba dar kuičiasi komedijos „Valentinas vienas“ pataluose. Bet meilė miestui trunka ištisus metus. Visą gyvenimą (ir gal net anapusybėje). Ežiukas drąsiai stoja į akistatą su jausmais ir lieja meilę Klaipėdai. Kada nori ir taip, kaip jaučia.
Viktė Ežiukas. Klaipėdietiški Ežiuko pasivaikščiojimai: Žiema, žiema, bėk iš kiemo!

2013-02-08
Senovės žmonės sakydavo: „Jei Užgavėnių nešvęsi, tais metais nuo nelaimių neatsiginsi: gyvuliai išdvės, javai blogai derės, namiškiai sirgs, visokios kitokios negandos pristos“.
„Tfu, tfu tfu,“ – Ežiukas tris kartus suvaidino, kad spjauna per petį ir sėdo drožti baisios kaukės.

Viktė Ežiukas. Klaipėdietiški Ežiuko pasivaikščiojimai: Klaipėdos dramos teatro spalvos (1)

2013-02-01
Ežiukas su bičiuliais džiaugiasi nauja Klaipėdos dramos teatro fasado spalva, bet nestinga ir pašiurpusiųjų nuo naujų istorinio pastato pokyčių.

Viktė Ežiukas. Klaipėdietiški Ežiuko pasivaikščiojiimai: pavasario ženklų paieškos

2013-01-25
Sausio 25-oji – pusiaužiemis. Sklinda gandai, kad tą dieną meška savo guolyje ant kito šono verčiasi ir pradeda žįsti kitą leteną. Savo oloje nubunda ir barsukas, o nubudęs iškiša galvą apsidairyti - prognozuoti pavasario.

Viktė Ežiukas. Klaipėdietiški Ežiuko pasivaikščiojimai: 2 serijos iš serialo apie žiemą
2013-01-11
Galvokit ką norit, o Ežiukas turi savo nuomonę apie žiemą. Štai.

12

Susiję:
 
Užsisakyk naujienas:
 
Paieška:
 
Naujienose  
Archyve  
Ieškoti:
nuo: iki:
 
 
Žymės