Informacija
2012 m. Lietuvos mokinių dailės olimpiados „Sparnai. Nuo vėjo malūnų iki...“ nugalėtojų kūrybinių darbų paroda

Dailininkų sąjungos galerija (Vokiečių g. 2, Vilnius) atidaro 2012 m. balandžio 3–4 d. Panevėžyje vykusios mokinių dailės olimpiados nugalėtojų darbų parodą „Sparnai. Nuo vėjo malūnų iki...“ Šių metų jau 18-ą Lietuvos mokinių dailės olimpiadą organizavo Lietuvos mokinių informavimo ir techninės kūrybos centras kartu su Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija bei Panevėžio dailės mokykla.

Atidaromoje parodoje – olimpiados metu kūrybinėse dirbtuvėse įvairiomis meno technikomis sukurti darbai. Šiemet olimpiadoje dalyvavę 63 jaunieji dailininkai iš visos Lietuvos plėtojo temą, kurios pagrindinė idėja – vėjo malūnas ir sparnai. Su aukštaitiško kraštovaizdžio ir laisvės simbolika, Migelio de Servanteso „Don Kichotu“, Leonardo da Vinčio kūryba, įvairiais sparnuotais gyvūnais ar fantastiniais sutvėrimais siejama tema išplėtota iki netikėtų sprendimų, atskleidžiančių beribę mokinių vaizduotę ir išradingumą, gebėjimą naudoti menines raiškos priemones.

Paroda rengiama siekiant vieno iš olimpiados tikslų - sudaryti sąlygas skleistis vaikų ir jaunimo kūrybiškumui organizuojant jaunimo ir vaikų darbų parodas. Prieš atvežama į Dailininkų sąjungos galeriją, paroda buvo eksponuota Panevėžio miesto savivaldybėje.

Paroda veiks gegužės 18-26 d.

Kulturpolis.lt

Atgal Komentarai

Kiti:
 
Susiję:
 
Užsisakyk naujienas:
 
Paieška:
 
Naujienose  
Archyve  
Ieškoti:
nuo: iki:
 
 
Žymės