Informacija
Parodoje „Mokykla 2012” bus pristatyta „išmanioji“ klasė

Lapkričio 23-25 d. parodų ir kongresų rūmuose „Litexpo” vyksiančios parodos „Mokykla 2012” metu mokyklų bendruomenės kviečiamos susipažinti su naujausiomis priemonėmis, padedančiomis veiksmingai ir įdomiai mokytis bei mokyti. Leidykla „Šviesa“ bei bendrovė „Alma littera sprendimai“ parodoje pristatys moderniai įrengtą klasę bei supažindins mokytojus, bibliotekininkus, tėvus bei mokinius su naujomis mokymo priemonių formomis.

Tris dienas truksiančios parodos metu vyks įvairūs renginiai – seminarai, diskusijos, mokymo priemonių pristatymai – skirti tiek įvairių dalykų mokytojams, tiek visiems, besidomintiems mokymo procesų naujovėmis. Mokyklų bendruomenės bus kviečiamos diskutuoti apie svarbiausias priemones mokymosi sėkmei – sisteminį turinį bei mokytojų kompetenciją, efektyvų pasiruošimą abitūros egzaminams – mokytojų, artimųjų ir tėvų pagalbą mokantis, praktinius patarimus, kaip geriau įsiminti informaciją ir pan.

„Šiuolaikinėse mokyklose ieškoma įdomesnių mokymo formų, kadangi tampa vis sudėtingiau dėstomais dalykais sudominti mokinius. Būtent todėl mokymo turinys tampa integruotas – modernios interaktyvios mokymo priemonės vis dažniau derinamos su įprastais vadovėliais ir pratybų sąsiuviniais. Šioje parodoje ir siekiame pristatyti tas šiuolaikines mokymo priemones, kurios leistų mokytojams patogiau organizuoti mokymo procesą, o moksleiviams – įdomiau ir efektyviau mokytis“, – teigia įmonių grupės „Alma littera“ atstovas spaudai Andrius Petraitis.

Pradinių klasių mokytojai bei pradinukų tėvai turės galimybę sužinoti, kaip ugdyti vaiko kompetencijas naudojantis įvairiomis ugdymo priemonėmis ne tik mokykloje, bet ir namuose. Mokytojai bei tėvai taip pat galės gauti žinių apie tai, kokie yra šiuolaikinių pradinukų poreikiai, kaip reikėtų juos mokyti ir jiems mokytis pradinėse klasėse.

Lietuvių kalbos, chemijos, biologijos mokytojai bus supažindinti su naujais vadovėliais, pratybų sąsiuviniais ir integruotu skaitmeniniu turiniu, fizikos mokytojai bus kviečiami diskutuoti apie tai, ar įmanoma fizika sudominti šiuolaikinius moksleivius, matematikai – supažindinti su kūrybingumo ir iniciatyvumo bei pažinimo kompetencijų ugdymu matematikos pamokoje, kai taikomi aktyvieji ugdymo metodai.

Parodos metu moderniai įrengtoje klasėje taip pat vyks aktyviosios biologijos, matematikos, fizikos ir kitos pamokos, kurių metu visi norintys galės išmėginti interaktyvią lentą, išmanųjį stalą, aktyviojo atsako pultelius bei kitas integruotas mokymo priemonių naujoves, padedančias mokytojams patogiai bei įdomiai vesti pamokas, o mokiniams aktyviai jose dalyvauti.

Apie įmonių grupę „Alma littera“

Didžiausią Baltijos šalyse knygų leidybos ir prekybos įmonių grupę „Alma littera“ valdantis UAB „AL holdingas“ vienija 11 bendrovių, veikiančių Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje. Visoje įmonių grupėje dirba daugiau kaip 500 darbuotojų. Įmonių grupės pardavimo pajamos 2011 m. sudarė 107 mln. Lt.

Renginių programą galite atsisiųsti čia (.pdf) >>

Atgal Komentarai

Kiti:
 
Susiję:
 
Užsisakyk naujienas:
 
Paieška:
 
Naujienose  
Archyve  
Ieškoti:
nuo: iki:
 
 
Žymės