Informacija
Klaipėdos regiono jaunimas pristatė merams aktualias problemas ir pasiūlė sprendimų būdus

2012-12-18
Gruodžio 17 dieną regioninio jaunimo projekto atstovai įteikė ir pristatė Klaipėdos apskrities savivaldybių merams visą vasarą ruoštą ir rudenį tobulintą rezoliuciją. Į ją septynias regiono savivaldybes atstovaujantys, keliasdešimt jaunuolių sudėjo ne tik problemas, su kuriomis jie susiduria, bet ir pasiūlymus kaip tai spręsti.

Klaipėdos studentams - nuotaikingas jaunimo organizacijų pristatymas

2012-12-14
Siekdama populiarinti nevyriausybinę veiklą, Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija ,,Apskritasis stalas” (KLAS) aktyviausiems jauniesiems klaipėdiečiams pasiūlė sudalyvauti projekte “Jaunimo kinas”, kurio metu jiems buvo suteikta proga sukurti trumpametražius filmukus apie jaunimo organizacijas.

Vidas Blekaitis: „Knygos padeda siekti aukštesnių tikslų“

2012-12-14
Praėjusią savaitę Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriuje-pataisos namuose Lietuvos galiūnas Vidas Blekaitis skaitė ištraukas iš paauglių literatūros. „Alma littera“ projekto „Augu skaitydamas“ iniciatyva pataisos namuose bausmę atliekantys paaugliai buvo kviečiami atrasti prasmingų laisvalaikio užsiėmimų.

Parodoje „Mokykla 2012” bus pristatyta „išmanioji“ klasė
Lapkričio 23-25 d. parodų ir kongresų rūmuose „Litexpo” vyksiančios parodos „Mokykla 2012” metu mokyklų bendruomenės kviečiamos susipažinti su naujausiomis priemonėmis, padedančiomis veiksmingai ir įdomiai mokytis bei mokyti.
Jaunimo organizacijų mugė. Sužinok ką gali veikti savo mieste!
2012-10-10
Jau šį penktadienį, spalio 12 dieną, Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre įvyks tradicinė, septintoji jaunimo organizacijų mugė „Būk matomas!“, kurią rengia šiais metais 14-ąjį gimtadienį švenčianti Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“ (KLAS).

Susirinkę jaunuoliai analizavo Klaipėdos regiono jaunimo problemas

2012-07-24
Liepos 20 – 21 dienomis Kretingos rajone, Kėkštų kaime susirinkę, septynias Klaipėdos apskrities savivaldybes atstovaujantys, keliasdešimt jaunuolių analizavo problemas, su kuriomis susiduria regiono jaunimas.

Žymūs Lietuvos žmonės skatino vaikus per vasaros atostogas nepamiršti knygų

2012-06-15
Nuo gegužės iki birželio mėnesio vidurio didžiųjų šalies miestų knygynuose žinomi Lietuvos žmonės vaikams skaitė ištraukas iš savo mėgstamiausių vaikystės knygų. Taip buvo pažymėtas Vaikų knygų mėnuo, kurio metu vaikams ir jų tėveliams jau išdalinta daugiau kaip 25 tūkst. Knygų medžių.

Startavo projektas aktyviam Klaipėdos regiono jaunimui

2012-06-05
Praėjusį šeštadienį Melnragėje KLAS atstovai susitiko  su 7 Klaipėdos apskrities savivaldybių jaunimo atstovais, buvo pristatytos ir  aptartos projekto veiklos, vyko diskusija apie jaunimo problemas regiono savivaldybėse.

2012 m. Lietuvos mokinių dailės olimpiados „Sparnai. Nuo vėjo malūnų iki...“ nugalėtojų kūrybinių darbų paroda
Dailininkų sąjungos galerija atidaro 2012 m. balandžio 3–4 d. Panevėžyje vykusios mokinių dailės olimpiados nugalėtojų darbų parodą „Sparnai. Nuo vėjo malūnų iki...“
Unikalus vaikų ir jaunimo kultūros reiškinys - festivalis DANSEMA jau penktą kartą džiugins jaunuosius žiūrovus!

2012-05-11
Šiemet gegužės 17–20 d. vyks jubiliejinis penktasis Tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis vaikams ir jaunimui DANSEMA. Tai ypatingas reiškinys vaikų ir jaunimo kultūros srityje, nes pristato Lietuvoje dar mažai išplėtotą meno rūšį – profesionalių trupių šiuolaikinio šokio spektaklius, skirtus vaikams ir jaunimui.

12

Susiję:
 
Užsisakyk naujienas:
 
Paieška:
 
Naujienose  
Archyve  
Ieškoti:
nuo: iki:
 
 
Žymės