Mare Liberum
2010-05-13 00:04
Dar Rolanda
„Į visus renginius plėštis, žinoma nėra protinga (nebent ištrūkote iš Ifo pilies), tačiau „vienai išeičiai“ per savaitę pasirengti (...) įmanoma.“ Ir „Visada turi daugiau nei dvi galimybes: gali nevertinti, tik stebėti; ne nusigręžti, o atsigręžti; atrasti, o ne išmokti; reflektuoti savas mintis, o ne apžvalgas, atsiminimus ar dienoraščius – keistą literatūros žanrą, nukreipiantį ne tik į dulkėtus sąsiuvinius, bet ir į knygomis tapusias atvertis.“ "Kultūrintis" - tai ne tik trankytis po miestą, bet ir skaityti. labiau už kitas pramogas mėgstu skaitymą.
Netinkamas komentaras
 
2010-05-12 23:59
Rolanda
Man pasirodė, kad autorė kviečia eiti nepramintais takais. Snobai nėra pionieriai. Beje, atrodo, kad ji neagituoja "kultūrintis" iš paskutiniųjų, neatsirenkant.
Netinkamas komentaras
 
2010-05-12 10:16
samanike
Neišsisukinėkime :)... Visi žmonė turi vienodai laiko, t.y. 24 val. per parą. Šis žinojimas man padeda negraužti savęs už tai kad ne visur spėju "pasikultūrinti"... Gal pirmiausiai verta išdrįsti paklausti savęs ko iš tikrųjų norisi? Išmokti nebijoti nespėti su visais?... Skaitydama Gitanos "dienoraščio" komentarus svarstau - kaži kuo skiriasi snobas nuo ne snobo?:) ir dabar renkuosi pražystančio pavasario tikrumą! O kito laiko tam juk nebus...
Netinkamas komentaras
 
2010-05-12 08:16
asta
Manau, jog dažnam šiuolaikiniam žmogui reikėtų "menų akropolio", kur nuėjęs vienoje vietoje galėtų rasti menų karuselę. Patogiai išsidrėbęs ant minkštasuolio, pasiėmęs alaus ar kavos, stebėtų... Atiduotų per kelias valandas (nes daugiau laiko neturėtų) duoklę sielai... ir ramu pusmečiui. Brangieji, supraskite, žmogus neturi laiko "kultūrintis", neturi. Šiandien ir į kapus skubėdami einame.
Netinkamas komentaras
 
2010-05-11 20:13
nijole
ir iš tikrųjų, moksleiviai inkščia baudžiami menu, tie patys kurie kažkada buvo ikimokyklinukai ir pradinukai, tada tai jiems tik duok spektaklių, koncertų, kalbu iš savo varpinės, nes matau spindinčias akutes renginių metu, o jei dar patys atlieka vaidmenį...kaži kuriuo amžiaus tarpsniu prasideda virsmas, kurio metu malonumas tampa bausme....
Netinkamas komentaras
 
Jūsų komentaras:
Vardas
El.paštas
Komentaras
 

Necenzūriniai, nesusiję su tema, skatinantys smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skaitytojų komentarai bus pašalinami.
Informuokite Kulturpolis.lt redakciją apie netinkamus komentarus.

Kiti:
 
Susiję:
 
Užsisakyk naujienas:
 
Paieška:
 
Naujienose  
Archyve  
Ieškoti:
nuo: iki:
 
 
Žymės