VEIKLOS SRITYS

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras (toliau KKKC) įkurtas 2005-aisiais. Vieną didžiausių meno centrų Lietuvoje sudaro parodų rūmai, tarptautinė meno rezidentūra ir meno dirbtuvės, kultūros portalas www.kulturpolis.lt.

KLAIPĖDOS KULTŪRŲ KOMUNIKACIJŲ CENTRAS

KKKC organizuoja tarptautinius ir respublikinius šiuolaikinio meno projektus, vykdo kultūros informacijos sklaidą, vysto kūrybines industrijas, pristatydamas savo ir kitų organizatorių projektus.

KKKC sudaro sąlygas išsamiam Lietuvos ir pasaulio meno tendencijų pristatymui. Šia veikla siekiama aktyvaus socialinių, kuratorystės, meno kritikos, kitų šiuolaikinio meno temų reflektavimo ir polemikos  kultūros vartotojų bendruomenėje skatinimo. 

KKKC be parodinės veiklos taip pat pristato eksperimentinius šiuolaikinės muzikos ir  kino  renginius, organizuoja susitikimus su menininkais, meno kuratoriais ir menotyrininkais, seminarus ir paskaitų ciklus meno aktualijoms ir tendencijoms apžvelgti.

TARPTAUTINĖ MENO REZIDENTŪRA IR MENO DIRBTUVĖS

KKKC administruojamas „Meno kiemas“ - unikalus kultūros segmentas uostamiestyje, sujungęs kūrybos demonstravimo, jaunųjų menininkų iniciatyvas, įvairių socialinių grupių integraciją į meno pažinimo procesą.  

Keturiose, visus metus veikiančiose dirbtuvėse, vietiniai ir reziduojantys menininkai ne tik pristato savo kūrybą, bet ir dalyvauja edukacinėse programose  vaikams ir suaugusiems, veda workshop‘us ir meistriškumo pamokas.
www.menokiemas.lt

KULTŪROS PORTALAS

KKKC administruojamas kultūros portalas www.kulturpolis.lt pradėjo veikti 2009 m. Portale analizuojama ir apžvelgiama Lietuvos meno scena, pristatomos tendencijos ir aktualijos, pateikiama informacija apie meno konkursus, rezidencijas ir didžiausius pasaulio meno renginius.