Informacija
Sigutė Ach skelbia „Gerumo angelų akciją“ (3)

2012-12-06
Dailininkė Sigutė Ach artėjančių žiemos švenčių proga ragina skirti daugiau laiko artimiesiems bei kartu su leidykla „Nieko rimto“ skelbia „Gerumo angelų akciją“. Šia iniciatyva menininkė kviečia mažinti masinį vartojimą, prisiminti tuos, kurie visus metus buvo šalia mūsų, ir pataria, kaip paprastai, bet nuoširdžiai pasveikinti artimuosius.

Ligoninėse dirbančių klounų komanda plečiasi

2012-10-18
Trečius metus gyvuojantis projektas „Klounai be sienų“ jau užaugino dvi su vaikais ligoninėse draugaujančių klounų kartas ir  šiais metais yra pasiruošęs priimti į komandą naujų idėjai neabejingų narių. Projekto „Klounai be sienų“ koordinatorė Indrė Vileitė teigia, kad šiais metais projektas dažniau pasieks Lietuvos regionus, o klounų komanda padvigubės.      

Kviečiame teikti paraiškas Karolio Didžiojo jaunimo premijai

Jaunimo organizacijos ir grupės jau gali teikti paraiškas kitų metų Karolio Didžiojo jaunimo premijai už geriausius projektus, ugdančius Europos tautų tarpusavio supratimą ir bendrumo jausmą. Galutinis paraiškų pateikimo terminas yra 2013 m. sausio 28 d.

Jonavoje - HOMO LUDENS XV
HOMO LUDENS ("žaidžiantis žmogus") - šiuolaikinio meno forumas, kasmet sujungiantis teatrą, muziką, vizualiuosius menus į unikalų miesto meninį vyksmą.
Spalio 20-21 dienomis meno forumas jau 15-ą kartą Jonavoje!

Paaiškėjo trys Europos Parlamento Sacharovo premijos finalininkai

2012-10-10
Baltarusijos disidentas Alesis Bialiackis, Rusijos pankroko grupė „Pussy Riot“ bei Irano aktyvistai Nasrina Sotūdeh (Nasrin Sotoudeh) ir Džafaras Panahi šiemet yra trys Europos Parlamento teikiamos Sacharovo premijos už minties laisvę finalininkai.

ŠEŠTŲJŲ PASAULIO LIETUVIŲ MENININKŲ KŪRYBINIŲ DIRBTUVIŲ „MIGRUOJANTYS PAUKŠČIAI“ DALYVIAI ANYKŠČIAMS PRISTATĖ KULTŪRINIO TURIZMO IDĖJAS

2012-07-27
Šiais metais pasaulio lietuvių menininkų kūrybinės dirbtuvės „Migruojantys paukščiai“ susibūrė Anykščiuose, kur po visos savaitės bendro darbo miestui paliko naudingų idėjų, kaip šių metų kultūros sostinėje galima turiningai ir gerai praleisti laiką, pritraukti daugiau turistų, sudominti miesto svečius.

Rita Bočiulytė. Su „Durimis“ – nuo Klaipėdos iki Romos (7)
2012-07-26
Kad vasara – kelionių metas, patvirtina ir šiandien pasirodęs dienraščio „Klaipėda“ meno leidinys „Durys“, Nr.7(205). 16-os puslapių, spalvotas liepos numeris išskleidžia margą pajūrio kultūrinių renginių panoramą ir keliauja kartu su Klaipėdos meno kūrėjais bei jo kritikais po platųjį pasaulį.
Anykščiuose – šeštosios pasaulio lietuvių menininkų kūrybinės dirbtuvės "Migruojantys paukščiai"

2012-07-24
Šiais metais šeštosios pasaulio lietuvių menininkų kūrybinės dirbtuvės "Migruojantys paukščiai" keliauja į Anykščius. Jau tradiciniu tapęs projektas po visą pasaulį išsibarsčiusius menininkus lietuvius kartą per metus sukviečia į Lietuvą dalintis idėjomis ir bendrauti su vietiniais kūrėjais.

XVI tarptautiniame Thomo Manno festivalyje – anšlagai

2012-07-23
Šiųmetis XVI tarptautinis Thomo Manno festivalis, praėjusį savaitgalį prasidėjęs Nidoje, eina į pabaigą: paskutiniai muzikos bei žodžio programų renginiai vainikuos koncertų, susitikimų bei parodų ciklą, šiemet sulaukusį rekordinio svečių antplūdžio – festivalyje jau apsilankė arti 10 tūkst. lankytojų.

Nidoje pradžią paskelbė XVI tarptautinis Thomo Manno festivalis (1)

2012-07-16
Liepos 14 dieną, šeštadienį, Nidoje startavo XVI tarptautinis Thomo Manno festivalis, visą savaitę kviesiantis į muzikos, meno ir žodžio programos renginius.

1234

Susiję:
 
Užsisakyk naujienas:
 
Paieška:
 
Naujienose  
Archyve  
Ieškoti:
nuo: iki:
 
 
Žymės