Informacija
Didžiausio Šiaurės ir Baltijos šalių šokio tinklo suvažiavimas Klaipėdoje

2013 m. birželio 13-16 d. Klaipėdoje vyks didžiausio Šiaurės ir Baltijos šalių scenos menų tinklo „keðja“, vienijančio šiuolaikinio šokio bendruomenę, suvažiavimas. Tai – 8 Šiaurės ir Baltijos šalis bei 11 jų organizacijų jungiantis tinklas, praktikoje įgyvendinantis glaudų Šiaurės ir Baltijos šalių bendradarbiavimą.

Į premjerą Klaipėdoje atvyksta pjesės autorė iš Maskvos
2013-05-24
Birželio 5 ir 6 d. 18 val. Klaipėdos dramos teatras kviečia į paskutinę sezono premjerą. Senajame teatro pastate (Teatro a. 2), Repeticijų salėje žiūrovų lauks spektaklis pagal šiuolaikinės rusų dramaturgės Ksenijos Dragunskajos pjesę „Lunačiarskio lunaparkas“, režisuotas Dariaus Rabašausko.
IKRA MADA festivalyje Klaipėdoje – 19-a Baltijos mados kolekcijų
2013-05-16
Gegužės 18-ąją, šeštadienį, 19 val. Klaipėdos „Švyturio menų doke“ (Naujoji Uosto g. 3) vyksiančiame Baltijos šalių mados festivalyje IKRA MADA bei vakarėlyje „IKRA MADA Fashion Night“ naktiniame klube „Dr.Who“ (Naujoji Sodo g. 1)  publikai bus pristatyta iš viso 19-a drabužių kolekcijų, sukurtų daugiau kaip 20 dizainerių, tarp jų – ir kūrybinių duetų, iš Lietuvos, Estijos, Švedijos, Kaliningrado srities (Rusijos Federacija) ir Ukrainos.
Senajame turguje – retrostiliaus naktis su Čarliu Čaplinu
2013-05-09
Kitą šeštadienį, gegužės 18-ąją, 21 val. Klaipėdos senajame turguje šurmuliuos antroji meninė provokacija „Turgaus naktis“. Didelio pasisekimo praėjusį spalį sulaukusios akcijos  pavasarinė versija bus kupina jau išmėgintų kozirių ir naujųjų atrakcijų, kurios yra skirtos paversti miesto viduryje esančią turgavietę kultūriniu miesto centru. Kol kas – bent vienai nakčiai.
„Kruvinos vestuvės“ vyks Klaipėdoje, Minske, Chersone (2)

2013-05-09
Prikaustanti judesių harmonija ir stebinanti aistra šokiui – klaipėdiečiai tai išvys gegužės 11 d. šokio spektaklyje pagal Astoro Piazzollos muziką „Kruvinos vestuvės“. Vienintelį kartą šiame sezone parodytas uostamiesčio muzikiniame teatre, jau po poros savaičių spektaklis iškeliaus į tarptautines gastroles Minske (Baltarusija) ir Chersone (Ukraina).

Gegužės 17 d. tarptautinė KKI konferencija „Asmenybė, erdvė ir kūrybinės technologijos gyvybingame mieste“

Gegužės 17 d. tarptautinė KKI konferencija „Asmenybė, erdvė ir kūrybinės technologijos gyvybingame mieste".

„Dizaino savaitės“ Klaipėdoje renginių cikle – atviros kaligrafijos pamokos
2013-05-07
2013 m. gegužės 9 d., ketvirtadienį, 17-20 val. Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro Meno kiemo dirbtuvėse (Bažnyčių g. 4) VDA Klaipėdos fakultetas pristatys kūrybinę kaligrafijos laboratoriją, į kurią kviečiami vaikai ir suaugusieji, norintys susipažinti su kaligrafijos estetika ir rašto meno galimybėmis.
Klaipėdoje vyks Baltijos šalių mados festivalis IKRA MADA
2013-04-30
IKRA MADA, praėjusiais metais užpildžiusi tuščią mados pristatymų uostamiestyje nišą, šiemet matuojasi festivalio vardą, tarptautinio renginio statusą bei aktualią tvariosios mados temą.
Jaunieji menininkai prie bendro stalo kviečia visas mamas
2013-04-30
„Tikimės, kad miestas neliks abejingas. Mums visiems reikia bendrauti, kalbėtis, dalintis skirtingomis patirtimis. Todėl visus kviečiame atsinešti vaišių ir pabūti su mamomis, išklausyti jų minčių. Jeigu nežinote, kuo pavaišinti nepažįstamą mamą, atsineškite tai, kuo pavaišintumėte savąją“, – ragina aktorius ir režisierius, Klaipėdos universiteto profesorius V. Masalskis.
Artėja Gatvės muzikos diena

2013-04-29
„Sunku patikėti, kad tai bus jau 7-oji Gatvės muzikos diena. Spontaniškai gimusi idėja ir laisvanoriškas žmonių dalyvavimas tampa gražia tradicija. Dar sunkiau patikėti, kad be didelio reklaminio triukšmo šis renginys dabar yra didžiausias muzikinis įvykis mūsų šalyje, nes GMD vyksta jau 60-yje Lietuvos miestų ir miestelių”, – sako Andrius Mamontovas, GMD įkūrėjas.

1234

Susiję:
 
Užsisakyk naujienas:
 
Paieška:
 
Naujienose  
Archyve  
Ieškoti:
nuo: iki:
 
 
Žymės