Tekstai
2009-12-19 22:40
Gintarė
Pirma pastaba — per mažai iliustracijų, daug gausiai epitetais marginto teksto, kurie gal ir sudomina, o rezultate paskaitęs gauni keletą paveiksliukų... Antra pastaba — apžvalga labai siaura, netgi skubota, norėtųsi daugiau informacijos apie Varėnos kultūrinius taškus, kas čia vyksta, ar vyksta, kodėl turėčiau ten apsilankyti ar neapsilankyti, dabar pristatyti du tapytojai, tai daryti išvadą, jog ten daugiau nieko nėra tik du tapytojai? Atrodo pats kritikų maršrutas deklaruoja objektyvų rašymą, o rezultatas visgi labai subjektyvus...
Netinkamas komentaras
 
2009-12-18 16:42
bajaras
"Perfotografuota nuotrauka".:)) tokio bajaro dar nemaciau .
Netinkamas komentaras
 
2009-12-16 00:29
gripas kalėdai
Aš gi nerašiau konkrečiai apie šitą tekstą,gerb.kalėda. Ar nepastebėjote? O beje kas fotografijų, iliustruojančių tekstą autorius? Nu, profesionaliai pafotkinta! Ypač ta foto, kur elektros jungtukas "visam gražume" :) Štai, Jums, kalėda, visokie tekstai, visokios fotkės... O aš, beje, visai nepiktas :)
Netinkamas komentaras
 
2009-12-15 18:06
kaleda
hmmm, o man tekstas patiko. O ponas Gripas visuomet toks piktas atrodo, jau toks piktas.... Ir vis jam impresijos kliuna. Panasu, kad jis pats daro kazka tokio, kame impresijos ne laso, ir viskas rimta rimta... Ar tai gerai, cia jau klausimas kiekvienam asmeniskai. Juk visokiu tekstu reikia. Vis delto, manau, jog nieko blogo, kai po lygiai ir rasytojo, ir to, apie ka rasoma.
Netinkamas komentaras
 
2009-12-15 13:33
gripas
Vat vat. Kuomet ir daugiau bus pastabių žmonių, gal ir tekstai iš lengvabūdiško personalinio demonstro ir pasitaškymo jausminėmis impresijomis virs rimtesne apžvalga (kad tik būtų ką apžvelgti:)) P.S. Siudikas galėjo tinkamiau išsieksponuoti, o Šemeška normaliau drobes aptraukti. Och ir gajus tas bile kaip požiūris.
Netinkamas komentaras
 
2009-12-15 01:04
komentaras
Idomus M.Siudiko kurinys vojenkomatas. pats rasinys keistokos strukturos, neaisku ar svarbiau poskos ar menininku kuryba.
Netinkamas komentaras
 
Jūsų komentaras:
Vardas
El.paštas
Komentaras
 

Necenzūriniai, nesusiję su tema, skatinantys smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skaitytojų komentarai bus pašalinami.
Informuokite Kulturpolis.lt redakciją apie netinkamus komentarus.

Kiti:
 
Susiję:
 
Užsisakyk naujienas:
 
Paieška:
 
Naujienose  
Archyve  
Ieškoti:
nuo: iki:
 
 
Žymės