Knygos
„Meilės budelis“ – pakartotas knygos leidimas I. Yalomo gerbėjams

2012-04-16

Meilės budelis: [romanas] / Irvin Yalom; iš anglų kalbos vertė Viktorija Labuckienė. – Vilnius: Vaga, 2012. – 312 p.
Viršelio dailininkas Linas Spurga

Nemėgstu dirbti su įsimylėjusiais pacientais. Veikiausiai iš pavydo – mane taip pat vilioja meilės kerai. Galbūt ir dėl to, kad meilė iš esmės nesuderinama su psichoterapija. Tikras psichoterapeutas kovoja su tamsa siekdamas aiškumo, o romantišką meilę gaubianti paslaptis, atidžiai patyrinėjus, išsisklaido. Nekenčiu būti meilės budeliu.

Irvin Yalom „Meilės budelis“

Irvinas D. Yalomas – garsus amerikiečių psichoterapeutas, vienas ryškiausių humanistinės – egzistencinės krypties atstovų, fundamentalių veikalų, skirtų grupinei ir egzistencinei psichoterapijai, autorius. I. Yalomas – talentingas rašytojas, naujo literatūrinio žanro – psichoterapinės novelės – pradininkas.

Įspūdingas klinikinės patirties perkėlimas į literatūros kūrinį. Dr. Yalomo tikrosios istorijos jaudina labiau, nei devyniasdešimt aštuoni procentai šiomis dienomis leidžiamos grožinės literatūros. Jis stulbinamai atvirai vaizduoja save kaip paprastą žmogų: keistą, ydingą, klystantį, ir, visų svarbiausia, suprantantį.

Phillip Lopate

Pamilau „Meilės budelį“. Dr. Yalomas žino tai, ką nuo seno numanė rašytojai, - žmonių klaidos daug įdomesnės nei jų triumfas.

Joanne Greenberg

Tai puiki knyga apie mūsų visų gyvenimo klausimus – meilę, laisvę, prasmę, vienatvę, mirtį. Tai knyga apie psichoterapijos galimybes ir problemas. Irvino D. Yalomo papasakotose istorijose – psichoterapijos kelionių po klaidžius labirintus užrašai.

Prof. R. Atkočiūnas

Kulturpolis.lt

Atgal Komentarai

Kiti:
 
Užsisakyk naujienas:
 
Paieška:
 
Naujienose  
Archyve  
Ieškoti:
nuo: iki:
 
 
Žymės