Info kūrėjams
Kauno fotografijos galerija skelbia konkursą parodai 2013 metais surengti

Užpildytas paraiškas  (paraiškos forma prisegama) ir jų priedus (autoriaus CV / kūrybinės veiklos aprašymą ir 20-30 fotografijų) prašome siųsti iki šių metų spalio 15 d. el. adresu lfs.galerija@gmail.com, taip pat galite pristatyti CD į Kauno Fotomenininkų sąjungos Kauno skyrių arba Kauno fotografijos galeriją (Rotušės a. 1/Vilniaus g. 2, Kaunas, LT-44280).

Iškilus klausimams ar prireikus papildomos informacijos, prašome kreiptis į organizatorius el. paštu lfs.galerija@gmail.com, kaunasart@gmail.com arba tel. (8 37) 321789.

Atrinktus kandidatus informuosime asmeniškai, o iki lapkričio 5 d. visi konkurso rezultatai bus paskelbti Kauno Fotografijos galerijos internetiniame puslapyje http://kaunasgallery.lt

Kauno fotografijos galerija, po rekonstrukcijos duris atvėrė 2010 metais. 200 kvadratinių metrų moderni erdvė yra, skirta klasikinei, tradicinei ir šiuolaikinei fotografijai bei inovatyviems tarpdisciplininiams meno projektams, kuriuos rengti, vykdyti ir vertinti kviečiami  žinomi ir perspektyvūs menininkai ir kritikai iš viso pasaulio.

LFS Kauno skyriaus inf.

Atgal Komentarai

Kiti:
 
Susiję:
 
Užsisakyk naujienas:
 
Paieška:
 
Naujienose  
Archyve  
Ieškoti:
nuo: iki:
 
 
Žymės