Būsimi
DIZAINO MANUFAKTŪRA: VERSLO DOVANA- SUVENYRAS

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras trečius metus tęsia projektą „Dizaino manufaktūra“, kuris kviečia susibėgti kūrybiniams užsiėmimams besidominčius dizaino technikomis.
Liepos 19 d. 19 val. ir 20 d. 12 val. KKKC Meno kieme (Bažnyčių g. 4) „Dizaino manufaktūra“ pradedama knygos dizainu.

Užsiėmimuose dalyviai kurs viršelius leidyklos „Mintis“ būsimoms knygoms: Dave Dewitt „Da Vinčio virtuvė. Slaptoji itališkos virtuvės istorija“ ir Lukas Devita „Lietuvos populiaroji muzika, džiazas ir rokas „Melodijos“ plokštelėse 1961–1991 m.“ Iš sukurtų viršelių leidėjas pasirinks tinkamą tiražo spausdinimui. Geriausi vizualiniai sprendimai taps tiražinių leidinių veidais.

Projekto partneris – leidykla „Mintis“. Leidyklos ištakos siekia 1945-uosius, kai ji buvo Valstybinė politinės ir mokslinės literatūros leidykla. „Minties“ vardas buvo suteiktas 1964 metais. Po Nepriklausomybės atgavimo, „Minties“ leidykla buvo viena iš tuo metu egzistavusių penkių valstybinių šalies leidyklų. Leido ne tik politinę, istorinę, sociologinę, filosofinę, teisės, medicinos ir kitą mokslinę literatūrą, knygas apie Lietuvos regionus ir gamtą, mitologiją, bet taip pat ir leidinius, reprezentavusius tuometinę Lietuvą, užsienio skaitytojams (albumus, žinynus, žodynus) bei grožinę literatūrą. Šiandieninė leidybos kryptis išliko orientuota į kultūrologinio, filosofinio, politologinio, istorinio pobūdžio, grožinę literatūrą, tačiau ieškoma ir naujų krypčių, temų, formų.

Kiekvienas dalyvis turėtų atsinešti savo kompiuterį ir fotoaparatą. Užsiėmimai nemokami. Dalyvių skaičius ribotas. Bus vykdoma dalyvių atranka.

Būtina išankstinė registracija el. paštu rasma@kkkc.lt, tel. 8645 44321

Daugiau informacijos:
Kultūrinės veiklos vadybininkė (edukacinių seminarų organizavimui)
Rasma Noreikytė
+370 46 313 691

Atgal Komentarai