Projektų katalogai
Ahrenshoop'o sąsiuvinis
Ar kada žaidėte žaidimą „Pėda pėdon?“ Žaidimo esmė tokia: vienas eina, o kitas, eidamas paskui, žengia pėda į pėdą, bandydamas pajausti pirmojo žingsnio „metrą“ ir ritmą, netgi atspėti „ėjimo“ kryptį. Šis sąsiuvinis − dviejų kūrėjų, poetės Elenos Karnauskaitės ir fotomenininko Gyčio Skudžinsko, „ėjimas“ pėda pėdon.
Meno projektas „Millennium“

Meno projektas „Millennium“  simboliškai užsimena apie Lietuvos tūkstantmetį ir pristato septynių Lietuvos menininkų: Ingos Likšaitės, Lauros Keblytės, Aurelijos Draugelės, Agnės Jonkutės, Irmos Leščinskaitės, Žygimanto Augustino ir Tado Vosyliaus kūrybą Danijoje.

Komunikacija keičia požiūrį
Komunikacija keičia požiūrį. Net nepajusite, kaip smalsumas apsuks jus 180 laipsnių, kaip eksperimentai ir artradimai atvers langus į erdvę, kur brėžiasi intrigos kreivės, veikia kūrybinio pagreičio koeficientas, išauga galimybių proporcijos ir kiti nenorminiai tikrovės dydžiai.
36 kadrai. Raimundas Urbonas
Lietuviškos fotografijos „underground’o“ atstovas R. Urbonas pasirinko fotostebėtojo taktiką, kurios pradžia 9-ajame dešimtmetyje atsiradęs „nuobodulio estetikos“ formatas. Atsisakęs reportažinio, kompozicinio-režisūrinio metodo, vaizdinės metaforos, menininkas susikoncentravo į daiktą ir peizažą, kaip savaime vertą stebėjimo ir fiksavimo objektą.
Po vandens ženklu
Marinistinis jungas nuo žemės aruodų gręžia atgal, ketvirtadieniais mėsos kepsnius keičia žuvies patiekalais, vasaromis verčia dėvėti dryžuotas jūrinikes ir jachtomis nardyti bangose, sekti vėjo kryptį ir nešiotis kompasą užantyje; tapyti graudžiai romantiškas saulėtekio-saulėlydžio apšviestas vienišas pušis ir išspjautų laivų griaučius; fotografuoti šeimas su afrikietiškomis beždžionėmis ir egzotiškos išvaizdos rūsčiais jūreiviais; rūkyti pypkę ir – šiukštu! – nesidairyti Šveicarijos Alpių.
24 meno savaitės

Europos tautų kultūrinės iniciatyvos
2008 / 03 / 01 – 2008 / 11 / 01

Meno iškarpymas

Meno iškarpymas – naujas socialinės komunikacijos būdas!
Meno iškarpymas - pati demokratiškiausia meno forma.
Meno iškarpymas - tai nesibaigiantis procesas, kurį įmanoma realizuoti neišeinant iš namų visose meno sferose kiekvienam iš mūsų.
Meno iškarpymas - tai atsakas į frazes „viskas jau sukurta“, „ir aš taip moku“.

Laiškai Klaipėdai

Klaipėdą Helena pasirinko savotišku atradimo lauku. užrašų knygelė, kelionių gidas, laiškai miestui, žymėjimai, punktyrai, nuorodos, pastabos, eskizai... Palengva autorės tekstai įgavo knygos / objekto formą.