Muzika
Domantas Razauskas: „Klausytojas man nėra svarbus, todėl jį labiausiai ir vertinu“

2013-06-26
Domantas Razauskas – atlikėjas, kurio vardas žinomas daugeliui, tačiau jo dainų neišgirsi nei radijo topuose, nei televizijų ekranuose. Kad ir kaip tai būtų keista, visuose koncertuose, kuriuose pasirodo Domantas, salės būna sausakimšos, o žmonės, mintinai išmokę dainas, dainuoja kartu su atlikėju.

Ieva Narkutė: „Visas mano laikas dabar yra laisvalaikis“
2013-06-08
Ieva Narkutė -  atlikėja ir dainų autorė, kurią daugelis pažino visai neseniai, tačiau dainuojamosios poezijos gerbėjai jos vardą ir dainas žino daugiau nei 10 metų. Birželio 8-ąją Ieva koncertuoja Kaune, dainuojamosios poezijos festivalyje „Senamiesčio Žiogas“.  Jūsų dėmesiui - atlikėjos mintys apie apie gyvenimą, kūrybą ir artimiausius planus.
Jimmy Z : vyrukas, nesiliaujantis groti net įspraustas... tarp moters krūtų.
2013-05-21
Jimmy Z ir jo grupę Jimmy Z & The Ztribe, su kuria šis atlikėjas  atvyksta į XIX Klaipėdos Pilies džiazo fstivalį ir kurios įspūdinga aistringo bliuzo programa vainikuos penktadienio koncertą gegužės 31 dieną Kruizinių Laivų Terminale, pristatyti daugiau nei paprasta.
Rėjus Čemolonskas. “Kaunas Jazz” – nepailstantis ir mylimas

2013-05-09
23-iasis “Kaunas Jazz” šįmet nugriaudėjo per Kauną nė kiek nepraradęs energijos, neišsikvėpęs ir, regis, amžinai jaunas.

Vytautas Lukšas. Misterija Broniaus Kutavičiaus jubiliejui – pagoniškų oratorijų tradicijos estafetė

2012-10-19
2012 rugsėjo 22-ąją diena buvo lygi nakčiai, varpai mušė Čiurlionio gimimo metines, o garbus kompozitorius Bronius Kutavičius šventė 80-tąjį jubiliejų po Vilniaus Šventų Jonų bažnyčios skliautais. Drauge su mumis ore pleveno vėlės.

EJN himne - ir D.Pulausko pavardė (1)

2012-10-17
Europos džiazo tinklas (Europe Jazz Network), jungianti 86 organizacijas iš 27 šalių, šiemet švenčia garbingą 25 metų jubiliejų.

“Tamsta muzika” festivalyje – Grammy laimėtojas Sam Sparro

2012-07-12
Liepos 20 – 22 d. Varėnos saloje “Dainų slėnis” vykstančiame “Tamsta muzika” festivalyje šiemet išvysime net tris užsienio žvaigždes. Vienas iš jų – Grammy apdovanojimo laimėtojas, charizmatiškasis nuostabaus balso atlikėjas SAM SPARRO, kurio kūrybą mėgsta net Adele bei Katy Perry.

Povilas Junas. Tarp roko ir filosofijos

2012-06-06
Su politikos mokslų daktaru, VDU dėstytoju, roko grupės „Mountainside“ bosistu ir vokalistu bei antros kartos universiteto studentu Ryčiu Bulota kalbamės apie filosofiją, muziką, laisvę universitete ir koncertų bei paskaitų panašumus.

KLAIPĖDOS PILIES DŽIAZO FESTIVALIO GARBĖS SVEČIAS PETRAS VYŠNIAUSKAS NERS Į POEZIJOS GYLĮ

2012-05-31
Šiemet festivalis pristatys naują žanrą – džiazo ir poezijos bei prozos dialogą. Šiam projektui reikalinga kamerinė aplinka, tad abu projektai vyks Klaipėdos I.Simonaitytės bibliotekos kiemelyje (H.Manto 25).

Festivalio “Positivus” organizatorius Girts Majors apie savo darbo fasadą ir užkulisius

2012-05-28
Šiemet jau tradiciškai Salacgriva miestelyje, Latvijoje liepos 20 – 21 dienomis vyks muzikos festivalis “Positivus”, kuriame jau paskelbta, jog pasirodys tokios žvaigždės kaip Damien Rice, Manic Street Preachers, Wild Beasts, Keane, Friendly Fires, The Vaccines ir kiti.

1234

Susiję:
 
Užsisakyk naujienas:
 
Paieška:
 
Naujienose  
Archyve  
Ieškoti:
nuo: iki:
 
 
Žymės