Tekstai
Austėja Landsbergienė: "Aš noriu, kad augtų kitokia karta, noriu, kad mokiniai pranoktų mokytojus." (1)

2013-05-30
Prieš trejetą metų Lietuvos ikimokyklinio ugdymo pasaulyje sušvito nauja žvaigždė – alternatyvus vaikų darželis „Vaikystės sodas“, kurį įkūrė edukologijos mokslų daktarė, tarptautinių mokyklų tarybos švietimo vertintoja, tinklaraščio apie švietimą autorė ir keturių vaikų mama Austėja Landsbergienė. Šiandien, gegužės 30 d., oficialiai atidaromas ir „Vaikystės Sodo“ padalinys „Pajūrio Sodelis“ Klaipėdoje.
Apie alternatyvų vaikų ugdymą, švietimo ir kultūros sąsajas, kūrybiškumą ir kt. kalbamės su Austėja Landsbergiene.

Marcelijus Martinaitis: „Gražu būti žmogumi ankstyvą vasaros rytą.“

2013-05-28
Gražią gegužės 22-osios popietę,  Lietuvą drebinant poezijos pavasariui,  Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Girulių filiale-bendruomenės namuose įvyko trijų poetų ir vieno ne susitikimas su klaipėdiečiais.

Salys Šemerys: Įsimylėjęs savo miestą, jūrą ir gyvenimą (1)
2013-05-22
Gegužės 24 d. 17 val. Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka kviečia į vakarą, skirtą poeto keturvėjininko, pedagogo, aistringo buriuotojo Salio Šemerio 115-osioms gimimo metinėms.
Jimmy Z: vyrukas, nesiliaujantis groti net įspraustas... tarp moters krūtų
2013-05-21
Jimmy Z ir jo grupę Jimmy Z & The Ztribe, su kuria šis atlikėjas  atvyksta į XIX Klaipėdos Pilies džiazo fstivalį ir kurios įspūdinga aistringo bliuzo programa vainikuos penktadienio koncertą gegužės 31 dieną Kruizinių Laivų Terminale, pristatyti daugiau nei paprasta.
Ivona Žiemytė. "Ieškau idėjos, kol galvoje pasigirsta "cinkt" (2)

2013-05-20
"Nuo pat vaikystės jaučiau, kad esu meno žmogus, ne kas kitas. O kai įgyji patirties, sutinki mokytojų, iš kurių mokaisi meistriškumo ir kūrybinėse dirbtuvėse dirbi kartu su jais - kas gali būti geresnio?" - sakė Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakulteto Vizualiojo dizaino katedros studentė Austė Kučinskaitė, dalyvaujant įvairiuose kūrybiniuose konkursuose, ir, regis, sėkmingai išplauksianti į platesnius - tarptautinius vandenis...

Festivalio IKRA MADA prodiuserė Jurga Sutkutė: „Mada yra žaidimas“

2013-05-14
Šią savaitę Klaipėdoje rengiamo Baltijos šalių mados festivalio IKRA MADA sumanytoja menininkė Jurga Sutkutė teigia, jog renginio tikslas nėra siluetų ir kolorito, aktualių tik trumpą laiką, pristatymas.

Raimonda Laužikienė: Klaipėdos kūrybinės industrijos – tarsi Nojaus laivas

2013-05-13
Kultūros fabriko projektas – viena iš ilgiausiai gvildenamų ir ilgiausiai apčiuopiamą pavidalą įgyjančių klaipėdietiškų idėjų. Buvusio tabako fabriko rekonstrukcijos ir pritaikymo kūrybinių industrijų reikmėms projektas įgyvendinamas jau šeštuosius metus. Valerijos Lebedevos pokalbis su projektą vykdančios Klaipėdos ekonominės plėtros agentūros (KEPA) vadove Raimonda Laužikiene.

1234

Susiję:
 
Užsisakyk naujienas:
 
Paieška:
 
Naujienose  
Archyve  
Ieškoti:
nuo: iki:
 
 
Žymės