Literatūra
2013-05-26 10:02
atsiprašau, bet kažkokie vėjai parašyti...
patikslinu, ką autorė girdėjo, bet iki galo kažkodėl nesuprato: "...prisiminė, kad būdamas moksleiviu, devinto dešimtmečio pradžioje Kaune dalyvavo skaitovų konkurse „Mes kalbam Lenino kalba“, kurio metu skaitė Levo Ozerovo išverstą Jono Strielkūno eilėraštį „Lietuva“ (paskutinis žodis vertėjo buvo paliktas lietuviškas!) ir laimėjo savaitės kelionę į Maskvą..." Manau visada galima ir vertėtų pasitikslinti, nes gyvenu čia, ne Maskvoje... ;)
Netinkamas komentaras
 
2012-06-07 16:32
hh
bravo, Sondra; don`t give an inch
Netinkamas komentaras
 
2012-06-05 16:06
Prometėjas
Sondra, neužsprink mirtinai savo piktu neobjektyvumu ir kvailais pastebėjimais, pro kuriuos skverbiasi tautiškas pavydas. Apstu elementarių logikos klaidų, nežinojimo, piktybiško.
Netinkamas komentaras
 
2012-06-05 14:08
Kvailumas neturi lyties
"Nė viena moteris nebuvo verta dalyvauti pradžios renginyje kaip kūrėja. Suprantu, kad visos kūrėjos yra mūzos arba sąskaitininkės, tačiau, manau, kad tokio lygio renginiai reprezentuoja kūrybinės bendruomenės vertybinį požiūrį, formuoja bendruomeniškumo sampratą, o toks faktas, kad per atidarymo renginį į sceną nepakviečiama nė viena poeziją rašanti moteris, mane nustebino ir parodė, kad dar nėra susimąstoma apie lyčių lygiateisiškumą kūrybinės reprezentacijos lygmeniu." Iš tiesų, diskriminacija: taip pat nebuvo nė vieno kitos rasės poeto, nesimatė nei vieno kairiarankių atstovo. Taip pat diskriminuojami buvo ir politiniai judėjimai, religinės bendruomenės bei filatelistai ir numizmatai.
Netinkamas komentaras
 
2012-06-01 11:39
Daiva
Sondra, Jūsų kritiniai pastebėjimai skvarbūs, taiklūs ir įžvalgūs, spaudžiu ranką: tai, kas kaip ir Jus stebina – tai šiai dienai būdinga literatūrinės La Mashine dominuojančios vyriškosios signifikacijos ir savireprezantyvi vyriškojo ženklo konstrukto ir diagnostikos išraiška.
Netinkamas komentaras
 
2012-05-31 21:23
Giedrė
Žiauriai geras pavadinimas. Ežio adatėlė lapui į šikną :)
Netinkamas komentaras
 
Jūsų komentaras:
Vardas
El.paštas
Komentaras
 

Necenzūriniai, nesusiję su tema, skatinantys smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skaitytojų komentarai bus pašalinami.
Informuokite Kulturpolis.lt redakciją apie netinkamus komentarus.

Kiti:
 
Susiję:
 
Užsisakyk naujienas:
 
Paieška:
 
Naujienose  
Archyve  
Ieškoti:
nuo: iki:
 
 
Žymės