Pasaulyje
Tipografijos konkurse – knygų viršeliai, nauji šriftai ir kaligrafija

Paraiškos priėmimo terminas: 2010 m. rugsėjo 10 d.

Apie konkursą: Kasmetis komunikacijos menų ir tipografijos konkursas kviečia dalyvauti menininkus ir grafinio dizaino specialistus, o taip pat kitų susijusių sričių profesionalus , kurių darbai bus eksponuojami ne tik leidinyje „Communication Arts Typography Annual“, bet ir interneto svetainėje www.commarts.com. Konkurso tikslas – pabrėžti tipografijos reikšmę vizualiajame dizaine ir reklamoje, o taip pat pristatyti visuomenei naujus šriftus, kaligrafijos ir rašymo ranka naujoves. 

Konkurso organizatoriai laukia kūrinių, kurie turi būti atsiųsti originalioje formoje, t.y. reikėtų siųsti patį produktą, o ne jo kopiją. Todėl laukiamos surištos brošiūros, knygos, albumai, katalogai, o taip pat leidinių viršeliai ir plakatai. Visi darbai turi būti atsiųsti skaitmeninėje formoje, .jpg formate. Jeigu siunčiamas šrifto pavyzdys, turėtų būti stambiai pademonstruotas visas šrifto spektras. Prašoma nesiųsti darbų, kuriuos tikimąsi atgauti, nes kūriniai grąžinami nebus. Jeigu kūriniuose yra tekstinė informacija, ji turėtų būti atskirai išversta į anglų kalba, kad suprastų vertinimo komisijos nariai.

Dalyvio mokestis: nėra, tačiau praėjus paraiškos priėmimo terminui atsiųsti darbai bus apmokestinami 10 JAV dolerių (apie 28 litų) suma už kiekvieną darbą. Po rugsėjo 24 d. darbai priimami nebus. 

Detali informacija:
http://www.commarts.com/competitions/typography.html?utm_source=graphiccompetitions.com&utm_medium=square&utm_campaign=GraphicComp-Type10#how

 

Atgal Komentarai