Pasaulyje
Raginimas suklusti mados ir fotografijos specialistams

Galutinis terminas: 2010 m. lapkričio 25 d.
Pietų Prancūzijoje vykstantis Tarptautinis mados ir fotografijos festivalis („International Fashion and Photography Festival 2011“ – angl.) tikisi sulaukti jaunų, daug žadančių mados ir fotografijos specialistų dėmesio.

Bolonijos vaikų knygų mugės „Iliustratorių paroda" kviečia teikti paraiškas
Didžiausia pasaulyje vaikų knygų mugė Bolonijoje kviečia iliustratorius, meno mokyklas bei leidėjus dalyvauti „Iliustratorių parodoje" 2011 metais.
Paraiška bei darbai laukiami iki 2010 m. spalio 1 d.
Tipografijos konkurse – knygų viršeliai, nauji šriftai ir kaligrafija

Galutinis terminas: 2010 m. rugsėjo 10 d.
Kasmetis komunikacijos menų ir tipografijos konkursas kviečia dalyvauti menininkus ir grafinio dizaino specialistus, o taip pat kitų susijusių sričių profesionalus , kurių darbai bus eksponuojami ne tik leidinyje „Communication Arts Typography Annual“, bet ir interneto svetainėje www.commarts.com.

Šių metų Torunės konkurso šūkis – „Kartu ar atskirai?“

Galutinis terminas: 2010 m. rugpjūčio 10 d.
Torunėje (Lenkija) dalyviai kviečiami sukurti meno kūrinį, kuris atspindėtų šių metų temą – „Kartu ar atskirai?“ („Together or Apart?“ – angl.).

Baldų dizaineriams – galimybė pristatyti idėjas

Galutinis terminas: 2010 m. rugsėjo 1 d.
25-ąjį kartą rengiamas kasmetis Mockett dizaino konkursas (Mockett Annual Design Competition – angl.) ieško naujų idėjų ir talentų baldų dizaino srityje.

Plakatų konkurse – dėmesys mirties bausmei

Galutinis terminas: 2010 m. liepos 18 d.
Tarptautinį ateities plakato konkursą (Poster for Tomorrow International Competition – angl.) organizuoja nepriklausoma, ne pelno siekianti organizacija „4tomorrow“, kurios būstinė yra Paryžiuje.

Interjero dizaineriai kviečiami dalyvauti bienalėje

Galutinis terminas: 2010 m. liepos 15 d.
Belgų inicijuotas kasmetis Dizaino bienalės interjero dizaino konkursas (Interieur Design Biennale Design Competition – angl.) rengiamas jau 21-ąjį kartą. Dalyvauti parodoje gali tik interjero dizaineriai.

Pietų Korėja kviečia dizainerius drauge kurti geresnį rytojų
Galutinis terminas: 2010 m. liepos 13 d.
Konkurso tema – „Dizainas visiems: ateities technologijos ir kasdienis gyvenimas“.
Hamburge bus išrinkti geriausi iš geriausių

Galutinis terminas: 2010 m. liepos 5 d.
Apie konkursą: Tarptautinė „Marziart“ galerija Hamburge (Vokietija) kviečia visus 18-kos sulaukusius menininkus dalyvauti parodoje „2010-ųjų geriausieji“ („Best of 2010“ – angl.).

Kalifornijoje – tarptautinis konkursas fotografams

Galutinis terminas: 2010 m. birželio 30 d.
Apie konkursą: „1650 Gallery“ galerija Los Andžele liepos 31 – rugpjūčio 29 dienomis organizuoja fotografijos konkursą, kurio tema – komunikacija.

1234