Vizualieji menai
Rezidentūra „De Ateliers“ menų institute (Olandija)

Trukmė: 2 metai
Programa įkurta: 1963 m.
Galimybė stoti: tarptautiniams studentams, iki 35 metų 
Programos apibūdinimas: Siūlomos programos – tapyba ir piešimas, kinas, medijų menas, multimedija, fotografija, skulptūra.

De Ateliers yra nepriklausomas menininkų institutas, kurio tikslas – suteikti tolimesnį išsilavinimą menininkams iš Olandijos ir užsienio. Amsterdamo centre esančiame instituto pastate yra 23 erdvios studijos, kuriose dirba jaunieji menininkai. Čia nėra pedagogų – jaunimą prižiūri ir jiems padeda menininkai-supervizoriai. Per visus akademinius metus menininkai ir meno kritikai individualiai lanko rezidentus – tai vyksta kiekvieną savaitės antradienį. Vizitų metu kiekvienam studentui suteikiama galimybė pabendrauti ir pasikonsultuoti su visais atvykstančiais menininkais/ mano kritikais. Institutas padeda rezidentams rasti tinkamą vietą gyvenimui Amsterdame. Užsienio studentams siūlomi šeši butai Amsterdamo centre ir keli vieno kambario studijos tipo butai toliau nuo centro. Pragyvenimą apmoka pats rezidentas, kuris gauna stipendiją (apie 9 700 eurų – apie 33 000 litų per metus).

Mokestis. Mokesčio už mokslus De Ateliers neima, bet studentai turi mokėti už studijos nuomą. Mokestis sudaro 225 eurus (apie 770 litų) už kalendorinius metus. Ši suma atimama iš stipendijos.

Stojimo sąlygos: Pirmenybė suteikiama stojantiesiems, kurių amžius neviršija 27 metų. Anglų kalbos žinios – būtinos. Pagrindinis atrankos kriterijus – darbų pavyzdžiai, o ne išsilavinimas ar profesinė patirtis.

Paraiškos terminas: nėra

Paraiškas siųsti:
Stadhouderskade 86
1073 AT AMSTERDAM
Netherlands

Daugiau informacijos: tel.: +31 20 6739359; fax: +31 20 6755039;

el.paštas: office@de-ateliers.nl;

interneto svetainė: www.de-ateliers.nl


 

Atgal Komentarai 1