Apsikeitimas
Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras bendradarbiaudamas su menininkų namais „Lukas“ į juos delegavo jau antrą šiais metais menininkę

2010-04-23
Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras bendradarbiaudamas su menininkų namais „Lukas“  (Arenshopas, Vokietija) į juos delegavo jau antrą šiais metais menininkę – Klaipėdos lėlių teatro meno vadovę Gintarę Radvilavičiūtę.

Kultūrpolio kūrybiniai mainai

2010-03-24
Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras „Kultūrpolis“  jau ne pirmus metus bendradarbiaudamas su  menininkų namais „Lukas“ ( Arenshopas, Vokietija) tęsia kultūrinių mainų programą ir 2010 m. į šią rezidentūrą  „išlydėjo“vaizduojamojo meno kūrėjus Neringą ir Mindaugą Bumblius. 

Tarptautinė rezidentūra Klaipėdos kultūrų komunikacijų centre (Lietuva)

Paraiškos teikimo terminas: teikti galima ištisus metus.
Sritys: piešimas, tapyba, grafika, keramika, skulptūra, fotografija, dizainas; kuratorystė, meninė edukacija.

Kultūrpolio meno projektas „Millenium“ Danijoje (2)

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras „Kultūrpolis“ tęsia savo penkerių metų veiklos pristatymą meno projektais seriją.
Projekto "Millenium" paroda "meno tvermės dėsnis"  spalio 24 d. - lapkričio 22 d. eksponuota galerijoje “Kunstpakhuset”, Ikasto mieste (Danija).
Dalyviai: Inga Likšaitė, Laura Keblytė, Aurelija Draugelė, Agnė Jonkutė, Irma Leščinskaitė, Žygimantas Augustinas ir Tadas Vosylius

Klaipėdos ir Kudži (Japonija) miestų bendradarbiavimo 20-mečio fotoreportažas

2009-08-03 Nuotraukos: © "Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras"

Klaipėdos ir Kudži (Japonija) miestų bendradarbiavimo 20-metis

2009-07-31 Jūros šventės ir pasaulinės didžiųjų burlaivių regatos „THE TALL SHIPS‘ RACES 2009“ metu Klaipėdos mieste viešės Kudži miesto delegacija. 17 val. šventės atidarymo ceremonija, joje dalyvauja Kudži miesto meras p. Takafumi Yamauchi.