Klaipėdoje
Džinos Jasiūnienės tapybos darbų paroda „Abrakadabra“

Birželio 5 d. 18 val. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Girulių filiale-bendruomenės namuose, Šlaito g. 10 A atidaroma Džinos Jasiūnienės tapybos darbų paroda „Abrakadabra“.

„Kad ir ką norėčiau pasakyti, visada ieškau savitų išraiškos būdų. Patinka eksperimentuoti. Patinka tarpusavyje jungti, rodos, nederančius dalykus ir žiūrėti, kas iš to išeis. Manau, kad menas turi stebinti ne tik žiūrovą, bet ir patį kūrėją.“

Savo darbuose Dž. Jasiūnienė siekia atkurti prarastą burtų ir stebuklų pasaulį, kuomet žmonės dar nebuvo praradę tikėjimo skraidančiais kilimais, stebuklingomis lempomis ir nekaltomis mergelėmis. Pasak menininkės, ją visada domino ir traukė riba tarp paprasto ir stebuklingo, buitiško ir dieviško, nuolat  „kankino“ klausimas: kas- žodis, veiksmas, ritualas paverčia paprastus dalykus nepaprastais?

Tapydama šiuos paveikslus, parodos autorė sako supratusi, jog būtent pats kūrybos procesas ir gali tapti tuo magišku ritualu, suteikiančiu ypatingą reikšmę ir prasmę ne tik mus supančiam išoriniam pasauliui, bet ir padedantis i tą pasaulį pažvelgti kitaip.

Paroda „Abrakadabra“ vyks iki liepos 3 d.

Atgal Komentarai

Kiti:
 
Susiję:
 
Užsisakyk naujienas:
 
Paieška:
 
Naujienose  
Archyve  
Ieškoti:
nuo: iki:
 
 
Žymės