Būsimi
KKKC projektas Sevastopolio tvirtovėje

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras š.m. rugpjūčio 13 – 15 dienomis, prisistato II-ajame medijų ir performansų festivalyje „Balaklavos odisėja“ (Balaklava, Ukraina). Per trys festivalio  dienas Ukrainos, Rusijos, Vokietijos, Austrijos,  Vengrijos, Latvijos, Lietuvos, Didžiosios Britanijos ir Prancūzijos pristatinės video instaliacijas, animaciją, performansus, eksperimentinę muzika,  šiuolaikinio šokio ir kt. projektus.

Bronė Neverdauskienė. Ex Oriente Lux

Šis renginys vyks įžymiojoje, Juodosios jūros pakrantėje esančioje Michailovo baterijoje,  menančioje XIX Krymo karo laikus, kuri atlaikė ir antrąjį pasaulinį karą, o kariniu objektu išliko iki pat šių metų pradžios.  Šioje Krymo pusiasalio tvirtovėje, tarptautinis meno desantas savo pajėgas išdėstys po pagrindinės festivalio temos „Karas ir taika“ vėliava.  

KKKC Projekto kuratorius Ignas Kazakevičius „Balaklavos odisėjoje“ pristato Bronės Neverdauskienės ir Tado Vosyliaus kūrinius. B. Neverdauskienė savo instaliaciją „Ex oriente Lux“, kurioje pateikusi artimųjų rytų raštais dekoruotas minas klausia, kokias asociacijas šiandieną mums sukelia tūkstančio ir vienos nakties šalys. Tado Vosyliaus garso instaliacija „Staugsmas“ yra sukonstruota iš asociatyvių garsinių klausytojų ir žiūrovų reakcijų į kareiviškąją poeziją, prozą bei filmus.  

Projektą remia LR Kultūros rėmimo fondas.  

KKKC inf.

Atgal Komentarai 3