Užsienio naujienos
Lietuvių menininkas bus pristatytas didžiausioje Skandinavijos meno mugėje ART COPENHAGEN 2010

2010 m. rugsėjo 17-19 d. Kopenhagoje (Danija) jau keturioliktąjį kartą vyks prestižinis kasmetinis renginys – didžiausia Skandinavijoje meno mugė Art Copenhagen, pristatanti geriausią šiuolaikinį Šiaurės šalių meną. Į ją kasmet suvažiuoja daugybė meno žinovų, kritikų, kuratorių, dailės kolekcionierių iš visos Europos. Šiemet mugėje prisistatys 79 geriausios šiuolaikinės dailės galerijos ir daugiau nei 500 menininkų iš Danijos, Švedijos, Norvegijos, Islandijos, Suomijos, Grenlandijos ir Farerų salų. Galerijų stenduose eksponuojamas aukščiausio lygio tapybos, grafikos, skulptūros, fotografijos, video ir instaliacijų menas, kurį pamato kasmet apie 10 000 šio renginio lankytojų  Mugės dienomis vyks ne tik menininkų pristatymai, bet ir debatai, pokalbiai, interviu, performansai ir kiti renginiai.

Meno mugėje Art Copenhagen 2010 šiemet bus pristatytas ir lietuvių menininkas – tapytojas Vilmantas Marcinkevičius. 

Viborge įsikūrusi garsi galerija Galleri NB, turinti taip pat savo filialą Roskildėje, pristatys šį lietuvių dailininką stende nr. 63. Vilmantas Marcinkevičius - tai vienas žymiausių šiandienos menininkų, kurio kūryba mėgstama ir vertinama tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, o labiausiai - Danijoje. Menininkas, glaudžiai bendradarbiaudamas su Danijos galerijomis, jau beveik penkiolika metų garsina Lietuvos vardą Danijos kultūriniuose sluoksniuose bei plačiojoje visuomenėje. Šiuo metu Roskildėje veikia ir Vilmanto Marcinkevičiaus personalinė teminė paroda „Žvilgsnis“, kurioje eksponuojamus Vilmanto darbus galima pamatyti iki spalio mėn. 9 d.

Išsamesnę informaciją anglų ir danų kalbomis apie meno Šiaurės šalių meno mugę ir apie renginių programą rasite Art Copenhagen svetainėje: http://www.artcopenhagen.dk 

Atgal Komentarai

Kiti:
 
Susiję:
 
Užsisakyk naujienas:
 
Paieška:
 
Naujienose  
Archyve  
Ieškoti:
nuo: iki:
 
 
Žymės