'07
Žiulis ir Džimas

--------------------------------------------------------------------------------------------

Vasarą kino teatrams stogo nereikia
 --------------------------------------------------------------------------------------------

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras (KKKC) ir VšĮ „Meno avilys“ ėmėsi bendradarbiauti ir mažinti geografinius atstumus tarp renginių vietų. „Vasara Vilniuje jau neįsivaizduojama be kino po atviru dangumi…“, sako “Kino po atviru dangumi 15 min. po devintos” organizatoriai, VšĮ „Meno avilys“. Šiemet ir sostinėje, ir uostamiestyje bus pristatyti Viduržemio jūros regiono filmai.

Tad Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras ir VšĮ „Meno avilys“ kiekvieną mėnesio ketvirtadienį kviečia susirinkti filmų peržiūrai į Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro Meno kiemą (Daržų 10 / Bažnyčių 4).

Liepos 5 d. 21.30 val.

rež. F.Trufo (François Truffaut)  „Žiulis ir Džimas“

I-ojo pasaulinio karo išvakarėse Paryžiuje du draugai, kuklus rašytojas Žiulis ir ekstravertiškesnis Džimas, sutinka laisvos dvasios kaprizingą Katriną ir abu ją įsimyli. Katrina išteka už Žiulio. Prasidėjus karui, abu draugai – austras ir prancūzas - kariauja skirtingose fronto pusėse. Po karo Katrina, nusivylusi pirmąja santuoka, vilioja Džimą... „Žiulis ir Džimas“ – vienas ryškiausių prancūzų Naujosios bangos filmų, prabylantis apie tam laikmečiui neįprastus moralinius tabu. Britų kino akademijos apdovanojimai geriausio filmo ir geriausios aktorės kategorijose.

Atgal Komentarai